TopTip

Novinky
NOVÉ vianočné sviečky v e-shope Rádia LUMEN

NOVÉ vianočné sviečky v e-shope Rádia LUMEN

K vianočnej atmosfére neodmysliteľne patria sviečky na štedrovečernom stole. Vyberte si jednu z troch špeciálnych sviečok, ktoré sú dostupné na našom e-shope oddnes.

Najkrajšie sviatky v roku sú pre nás kresťanov späté s narodením Ježiša Krista. Prišiel na svet Spasiteľ, ktorý nás vykúpil. Jeho si uctievame, jemu vzdávame vďaky a jeho chválime. 

Aby sme na túto udalosť nezabúdali, pripravili sme pre vás aj nové vianočné sviečky v troch farebných prevedeniach s božím slovom. Nepremeškajte jedinečnú príležitosť zadovážiť si sviečku z limitovanej edície, ktorá vám bude stále pripomínať o čom sú Vianoce.

Sviečku v červenom prevedení s nápisom "Sláva Bohu na výsostiach" nájdete tu.

Sviečku s modrým motívom a nápisom "Ľud, čo kráča vo tmách, uzrie veľké Svetlo" nájdete tu.

Sviečku v zelenom prevedení s nápisom "A slovo sa telom stalo" nájdete tu

Veríme, že vianočné sviečky z Rádia LUMEN vás potešia, prispejú k tej správnej sviatočnej atmosfére a podnietia vás k modlitbe aj za vaše obľúbené katolícke rádio. 

Ďakujeme!

Podobné články

Aktuálny program

    Na tento deň zatiaľ nie je vytvorený programový plán.
    Na tento deň zatiaľ nie je vytvorený programový plán.
    Na tento deň zatiaľ nie je vytvorený programový plán.

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

Vaše úmysly 23.04.2019

  • Všeobecný úmysel apoštolátu modlitby na apríl: Za lekárov a humanitárnych pracovníkov, ktorí pomáhajú vo vojnových oblastiach a riskujú vlastné životy pre záchranu druhých
  • Úmysel KBS na apríl: Aby posolstvo veľkonočnej lásky naplnilo srdcia veriacich nádejou a dôverou v Božie Milosrdenstvo.
  • Chcete, aby sa za vás modlili kňazi v Rádiu LUMEN? Napíšte nám svoju prosbu na umysel@lumen.sk a my ju uverejníme na tomto mieste
Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.