TopTip

Novinky
NOVÉ vianočné sviečky v e-shope Rádia LUMEN

NOVÉ vianočné sviečky v e-shope Rádia LUMEN

K vianočnej atmosfére neodmysliteľne patria sviečky na štedrovečernom stole. Vyberte si jednu z troch špeciálnych sviečok, ktoré sú dostupné na našom e-shope oddnes.

Najkrajšie sviatky v roku sú pre nás kresťanov späté s narodením Ježiša Krista. Prišiel na svet Spasiteľ, ktorý nás vykúpil. Jeho si uctievame, jemu vzdávame vďaky a jeho chválime. 

Aby sme na túto udalosť nezabúdali, pripravili sme pre vás aj nové vianočné sviečky v troch farebných prevedeniach s božím slovom. Nepremeškajte jedinečnú príležitosť zadovážiť si sviečku z limitovanej edície, ktorá vám bude stále pripomínať o čom sú Vianoce.

Sviečku v červenom prevedení s nápisom "Sláva Bohu na výsostiach" nájdete tu.

Sviečku s modrým motívom a nápisom "Ľud, čo kráča vo tmách, uzrie veľké Svetlo" nájdete tu.

Sviečku v zelenom prevedení s nápisom "A slovo sa telom stalo" nájdete tu

Veríme, že vianočné sviečky z Rádia LUMEN vás potešia, prispejú k tej správnej sviatočnej atmosfére a podnietia vás k modlitbe aj za vaše obľúbené katolícke rádio. 

Ďakujeme!

Podobné články

Aktuálny program

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

Vaše úmysly 18.02.2019

  • Všeobecný úmysel apoštolátu modlitby na február: Za úprimné a srdečné prijatie všetkých, ktorí sa stali obeťami obchodu s ľuďmi, boli donútení k prostitúcii alebo trpeli násilím.
  • Úmysel KBS na február: Aby chorí na príhovor Panny Márie Lurdskej prežívali svoje utrpenie s Kristom, a tak prinášali v Cirkvi bohaté ovocie.
  • Modlí sa o. Ján Krupa.
Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.