TopTip

Už čoskoro vo vysielaní
Novinka vo vysielaní: Čo nového v Lumene

Novinka vo vysielaní: Čo nového v Lumene

Aj vy sa často pýtate Čo nového v Lumene? Novinky z vysielania, dôležité informácie pre patrónov, aj odpovede na vaše otázky ponúka nový formát. 

Ste poslucháčmi Rádia Lumen a radi by ste vedeli všetko, čo pre našich poslucháčov robíme, aké služby pre veriacich chystáme a prečo si vážime priazeň a podporu našich patrónov? Ak radšej počúvate ako čítate, buďte pri rádiách každú stredu o 09:30hod. Andrea a Ivo vám prezradia Čo nového v Lumene.

Už neraz ste nás počuli povedať, že byť bližšie k Bohu, znamená byť bližšie k vám. O to sa snažíme každý boží deň prostredníctvom nášho vysielania, programov aj osobných stretnutí. Chceme byť vaším celodenným spoločníkom, pomáhať vám rásť vo viere, byť oporou v ťažkých chvíľach a slúžiť vašim duchovným potrebám. Realizujeme pre vás rôzne súťaže, aby ste pookriali nielen na duši, ale aj na tele. Túžime s vami cestovať a spoznávať významné kresťanské destinácie. 

Naším poslaním je slúžiť veriacemu ľudu a prinášať nádej, pokoj a svetlo tam kde je to potrebné. Aj preto od septembra v premiére každú stredu o 09:30 vám Andrea Poláčková a Ivo Novák z PR oddelenia prinesú najnovšie správy z diania v rádiu. Rozprávať budú o práve prebiehajúcich kampaniach, ale aj o tých plánovaných. Zodpovedia aj na mnohé vaše otázky, podnety a prosby, ktoré posielate na lumen@lumen.sk. Vysvetlia vám prečo si Rádio Lumen tak veľmi váži svojich pozemských patrónov a ako katolíckemu rádiu pomáhajú príspevky od patrónov a všetkých prispievateľov. Prvýkrát sa vám prihovoria v stredu 5. septembra! V repríze si vysielanú časť budete môcť vypočuť v piatok o 21:00 a v sobotu 13:50. 

Váš názor nás veľmi zaujíma. Ak máte už teraz otázky, napíšte nám na lumen@lumen.sk a do predmetu správy uveďte Čo nového v Lumene. 

Podobné články

Aktuálny program

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

Vaše úmysly 18.02.2019

  • Všeobecný úmysel apoštolátu modlitby na február: Za úprimné a srdečné prijatie všetkých, ktorí sa stali obeťami obchodu s ľuďmi, boli donútení k prostitúcii alebo trpeli násilím.
  • Úmysel KBS na február: Aby chorí na príhovor Panny Márie Lurdskej prežívali svoje utrpenie s Kristom, a tak prinášali v Cirkvi bohaté ovocie.
  • Modlí sa o. Ján Krupa.
Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.