TopTip

Novinky
Obdarovaný Vladimír: Môj život je plný zázrakov!

Obdarovaný Vladimír: Môj život je plný zázrakov!

Vo štvrtok sme v Bratislave objavovali talenty víťaza piateho kola Vladimíra Valenta, ktorý dostal príležitosť stretnúť sa osobne s koučkou a konzultantkou Zuzanou Jojičovou. 

Otázka neznie tak, či máte talent, ale aký talent máte. Toto bola ústredná myšlienka piatej darkyne talentu Zuzany Jojičovej. Do projektu Darujem ti svoj talent sa zapojila, aby pomohla niekomu z vás nájsť ten váš. Voľba padla na Vladimíra z Hrnčiaroviec nad Parnou. "Som veľmi šťastný, že som mal túto možnosť, lebo som dostal odpovede na otázky, ktoré si kladiem už roky a potešilo ma aj to, že sa môžem začať na seba dívať pozitívne a tie veci, ktoré som roky videl ako moju príťaž, teraz vnímam ako niečo prirodzené. Mal by som na nich stavať a tak sa posúvať dopredu," hovorí Vladimír, ktorý najskôr vyplnil 25-minútový online test. Následne dostal vyhodnotenie v podobe talentového profilu, ktorý si pred stretnutím prečítal. Zistil tak, že jeho profil je Akumulátor.  "Pán Vladimír je podľa tohto profilu najlepší analytik, výborne vidí procesy, vie upozorniť na chyby a možné riziká. Ak by chcel byť v budúcnosti projektový manažér, išlo by mu to hladko a prirodzene," vysvetľuje koučka Zuzana Jojičová.  

Pán Vladimír Valent je otcom siedmich detí, pre ktoré chce byť dobrým vzorom. Dokonca vo svojom príbehu  o sebe napísal, že sa zamýšľa aj nad rodinným podnikom, kde by spolupracoval so svojimi ďeťmi. "Každý z nás máme svoju cestu, len potrebujeme zistiť na základe osobnostných charakteristík, aká je pre nás prirodzená stratégia podnikania. A ja som mu vysvetlila, aký spôsob má zvoliť on. Ak by chcel podnikať so svojimi deťmi, mal by zistiť kde sa na talentovom spektre nachádzajú oni a postaviť tím tak, aby sa vzájomne dopĺňali,"  upresňuje Zuzana Jojičová. 

Súčasťou vyhodnotenia testu Dynamika talentu sú aj informácie o známych a úspešných ľuďoch, ktorí zdieľajú rovnaký profil. Medzi "Akumulátormi" sa nachádza aj tretí najbohatší muž sveta, americký podnikateľ Warren Buffet. S pánom Vladimírom majú spoločného viac. "To bola jedna z vecí, ktorá ma pozitívne nabudila vnímať tieto nové informácie. Warren Buffet je aj majiteľom našej firmy a okrem toho doma sme sa zhodli, že obaja jazdíme na starých autách," úsmevne konštatuje Vladimír. 

Talentové stretnutie bola obohacujúce pre obe strany, ktoré si z neho odniesli viac ako len dobrý pocit. Pre víťaza bolo doslova vypočutou modlitbou. So slzami v očiach a slovami plnými vďaky nahlas prezradil, že jeho život je plný zázrakov a toto bol jeden z nich.   

 

Podobné články

Počúvajte naživo

Aktuálny program

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

Vaše úmysly 14.10.2019

  • Všeobecný úmysel apoštolátu modlitby na október: Aby vanutie Ducha Svätého vzbudilo novú misionársku jar v Cirkvi
  • Úmysel KBS na október: Aby sme sa v našich rodinách radi, často a spoločne modlievali posvätný ruženec, a tak vyprosovali pokoj pre našu vlasť
  • Modlí sa o. Ján Sabol.
  • Chcete, aby sa za vás modlili kňazi v Rádiu LUMEN? Napíšte nám svoju prosbu na umysel@lumen.sk a my ju uverejníme na tomto mieste
  • Za zdravie a Božie požehnanie a ochranu Panny Márie pre neter Miriamku a sestru Máriu. Anna
  • Za Božie požehnanie v tehotenstve a za šťastlivý pôrod a vďaku za dar života nášho dieťatka. Manželia Gódányovci, Dunajská Streda
Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.