TopTip

Obetovanie Pána: Svedectvá rehoľníkov vo vysielaní

Obetovanie Pána: Svedectvá rehoľníkov vo vysielaní zdroj foto: flickr.com - CC licencia

Druhý februárový deň patrí rehoľníkom. Na vlnách Rádia LUMEN sa im budeme venovať v rannej téme, priamych prenosoch a svedectvách.

V Lumenáde (6:00-11:00) sa poslucháči môžu zapojiť do rannej témy o zasvätených osobách. Reč bude o miestach, kde všade môžeme stretávať rehoľníkov. Redaktorka Jana Ondrejková bude v živom vysielaní čítať odkazy poslucháčov z sms správ, mailovej pošty a facebooku Rádia LUMEN.
Ráno o 8:30 ponúkne slovenské katolícke rádio priamy prenos sv. omše z Katedrály sv. Františka Xaverského v Banskej Bystrici. Hlavným celebrantom bude Mons. Marián Chovanec, banskobystrický diecézny biskup. 
V popoludňajšom vysielaní si poslucháči vypočujú svedectvo rehoľnej sestry Františky Čačkovej OSF o prekonaní ochorenia Covid-19 a o jej motivácii pomáhať ako dobrovoľníčka v testovacích tímoch.
Večerná relácia Duchovný obzor o 20:00 prinesie podrobnejší pohľad na sviatok obetovania Pána. Zaznejú aj listy rehoľníkom, ktoré napísali biskupi Stanislav Stolárik, Viliam Judák a Ján Kuboš a taktiež rozšírené svedectvo sestry Františky Čačkovej OSF.

Podrobný program nájdete TU.

 

Podobné články

Počúvajte naživo

Aktuálny program

  Na tento deň zatiaľ nie je vytvorený programový plán.
  Na tento deň zatiaľ nie je vytvorený programový plán.
  Na tento deň zatiaľ nie je vytvorený programový plán.
  Na tento deň zatiaľ nie je vytvorený programový plán.

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

Vaše úmysly 21.09.2021

 • Všeobecný úmysel apoštolátu modlitby na september: Aby sme všetci vedeli robiť odvážne rozhodnutia v prospech jednoduchého životného štýlu, šetrnému voči životnému prostrediu, a aby sme sa tešili z mládeže, ktorá si radikálne osvojila tento štýl.
 • Úmysel KBS na september: Aby sa posolstvo evanjelia stávalo viditeľným v praktických činoch a živote našej spoločnosti.
 • Chcete, aby sa za vás modlili kňazi v Rádiu LUMEN? Napíšte nám svoju prosbu na umysel@lumen.sk a my ju uverejníme na tomto mieste
Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.