TopTip

Od nového liturgického roka prinesieme zamyslenia biskupov

Od nového liturgického roka prinesieme zamyslenia biskupov

Už tretí liturgický rok po sebe uverejňujeme na webe a na profile Rádia LUMEN na facebooku nedeľné zamyslenia. Od decembra 2020 tvoria skupinu autorov štyria biskupi. 

Viac ako 22 tisíc ľudí sleduje Rádio LUMEN na sociálnej sieti facebook. Rastúce čísla návštevnosti pozorujeme aj na našom webe lumen.sk. Aj preto sme sa už pred dvomi rokmi rozhodli aktívne vstúpiť do online priestoru vo forme nedeľných zamyslení. Doteraz sa vám prihovárali kňazi spolupracujúci s Rádiom LUMEN alebo priamo jeho náboženskí redaktori. V novom liturgickom roku B prinášame atraktívnu zostavu autorov nedeľných zamyslení. 
Naše pozvanie písať duchovné povzbudenia k nedeľnému evanjeliu prijali arcibiskup Cyril Vasiľ, aspoštolský administrátor sede plena Košickej eparchie; Marián Chovanec, banskobystrický diecézny biskup; Jozef Haľko, bratislavský pomocný biskup; Marek Forgáč, košický pomocný biskup. 
Ak ste zvedaví na ich povzbudivé myšlienky, sledujte Rádio LUMEN nielen cez jeho vysielanie ale aj cez sociálne siete a internetovú stránku. Text nedeľného zamyslenia zverejňujeme vždy v sobotu podvečer. 

 

Podobné články

Počúvajte naživo

Aktuálny program

    Na tento deň zatiaľ nie je vytvorený programový plán.
    Na tento deň zatiaľ nie je vytvorený programový plán.
    Na tento deň zatiaľ nie je vytvorený programový plán.

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

Vaše úmysly 07.07.2022

  • O vieru a nádej pre Lacka a Michala, že Bohu záleží na každom človeku a jeho nesmrteľnej duši. (Helena)
  • O zdravie a silu pre onkologicky chorú Magdalénku. (Henrieta)
Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.