TopTip

Odkiaľ a kedy vysielame priame prenosy svätých omší?

Odkiaľ a kedy vysielame priame prenosy svätých omší?

Aj v čase lockdownu pre vás vysielame mnoho priamych prenosov svätých omší z rôznych kostolov na Slovensku. Niektoré vysielame aj cez live stream na našom facebooku.

Sv. omše vysielané z Banskej Bystrice vysielame naživo cez LIVE stream na facebooku Rádia LUMEN. Po odvysielaní si tieto sv. omše môžete na facebooku pozrieť aj neskôr. Počas mimoriadnej situácie v súvislosti s obavami pred šírením koronavírusu pre vás naďalej vysielame sv. omše výnimočne dva krát za deň z rôznych miest Slovenska.

Sväté omše vo vysielaní Rádia Lumen:

Štvrtok 23. decembra

08:30 - Katedrála sv. Františka Xaverského v Banskej Bystrici - celebruje Peter Staroštík, dekan banskobystrickej katedrály, káže Pavol Jurčaga, náboženský redaktor Rádia Lumen (LIVE stream na facebooku Rádia LUMEN)

18:00 Kostol sv. Štefana Kráľa, v Žiline na Rudinách. Celebruje Peter Becík, farár farnosti Žilina Vlčince

 

Piatok 24. decembra

16:00 Kostol sv. Štefana kráľa v Žiline na Rudinách - Vigília slávnosti Narodenia Pána - celebruje Mons. Tomáš Galis, žilinský diecézny biskup

 

Sobota 25. decembra

0:00 Dóm svätej Alžbety v Košiciach - Polnočná svätá omša - celebruje Mons. Bernard Bober, košický arcibiskup – metropolita

09:00 Katedrála sv. Františka Xaverského v Banskej Bystrici - celebruje Mons. Marián Chovanec, banskobystrický diecézny biskup (LIVE stream na facebooku Rádia LUMEN)

18:00 Priamy prenos svätej liturgie z Katedrály svätého Jána Krstiteľa v Prešove

 

Nedeľa 26. decembra

08:30 Kostol Svätej Rodiny v Košiciach - celebruje Marek Forgáč, pomocný biskup Košickej arcidiecézy

18:00 Kostol Najsvätejšieho Spasiteľa v Bratislave - celebruje d. p. Daniel Dian, tajomník Spolku sv. Vojtecha

 

Podobné články

Počúvajte naživo

Aktuálny program

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča
Darujte 2% Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.