TopTip

ONLINE DEVIATNIK: Každý večer o 20:00 na facebooku

ONLINE DEVIATNIK: Každý večer o 20:00 na facebooku zdroj foto: pixabay.com

Pozývame vás na modlitbu k slovanským vierozvestcom. Začíname v sobotu 26. júna a potom každý večer o 20:00 na našom facebooku. 

Po online deviatnikoch k sv. Jozefovi a Panne Márii pokračujeme ďalším. Už v sobotu 26. júna začíname tak ako doteraz vždy večer o 20:00 na facebooku Rádia LUMEN. Videodeviatnik k svätým Cyrilovi a Metodovi sa tentoraz pomodlí Martin Šajgalík, programový riaditeľ Rádia LUMEN. Sprevádzať ho bude tiež Pavol Jurčaga, náboženský redaktor Rádia LUMEN, keďže deviatnik nahrávame v Selciach, neďaleko Banskej Bystrice, kde je aj pútnický kostol slovanských vierozvestcov a dlhoročné kaplánske pôsobisko známeho náboženského redaktora.

Doterajšie deviatniky k svätému Jozefovi a Panne Márii zaznamenali mimoriadny úspech. Povzbudený vašou pozornosťou na sociálnych sieťach Rádia LUMEN vás chceme opäť dostať do duchovnej atmosféry týchto dní. „Úprimne povzbudzujem všetkých k modlitbám deviatnikov. Sú určené na rôzne príležitosti – v podstate si môžete vybrať, ktorý sa pre Vašu situáciu hodí. Sama som sa na vlastnej koži presvedčila, akú veľkú silu má modlitba. Keď som mala 26 rokov, mala som ísť na operáciu cysty. Bála som sa, mala som bolesti a siahla som s nádejou po Deviatniku k Panne Márii. Jednotlivé rozjímania som sa snažila precítiť, ako som len vedela. Presne po deviatich dňoch som išla s obavou na predoperačné vyšetrenia. Doktor mi však povedal, že žiadnu cystu nemám, nejako zmizla a operácia sa preto nemá prečo uskutočniť. Že by náhoda? Určite nie... Vďaka Bohu za našu Nebeskú Matku, ktorá neustále pomáha mnohým, ktorí prosia a veria," prezradila svoje svedectvo Zuzana Szakácsová, konateľka Rádia LUMEN. 

Nezabudnite, od soboty, každý deň o 20:00 vás chceme sprevádzať v modlitbe s deviatnikom až do 5. júla na facebooku Rádia LUMEN. 

Podobné články

Počúvajte naživo

Aktuálny program

    Na tento deň zatiaľ nie je vytvorený programový plán.
    Na tento deň zatiaľ nie je vytvorený programový plán.
    Na tento deň zatiaľ nie je vytvorený programový plán.

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

Vaše úmysly 22.09.2021

  • Všeobecný úmysel apoštolátu modlitby na september: Aby sme všetci vedeli robiť odvážne rozhodnutia v prospech jednoduchého životného štýlu, šetrnému voči životnému prostrediu, a aby sme sa tešili z mládeže, ktorá si radikálne osvojila tento štýl.
  • Úmysel KBS na september: Aby sa posolstvo evanjelia stávalo viditeľným v praktických činoch a živote našej spoločnosti.
  • Chcete, aby sa za vás modlili kňazi v Rádiu LUMEN? Napíšte nám svoju prosbu na umysel@lumen.sk a my ju uverejníme na tomto mieste
Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.