TopTip

Organizátori Godzone tour zverejnili, koľko ľudí môže prísť na čas OTP.

Organizátori Godzone tour zverejnili, koľko ľudí môže prísť na čas OTP.

Vstup pre očkovaných bude bez kapacitných obmedzení. Pandémia je stále medzi nami a preto sa aj organizátori Godzone tour musia pridŕžať aktuálnych proti pandemických nariadení. Ako to bude vyzerať v praxi?

Podstatnou informáciou je, že Godzone tour 2021 sa tento rok uskutoční fyzicky a vstup bude opäť zdarma.. „Téma, ktorú chceme tento rok komunikovať - Boh nie je mŕtvy, je podľa nás nesmierne dôležitá práve v dobe relativizmu, v ktorej žijeme. Priniesť toto posolstvo, ktoré nám Boh dáva srdce, je pre nás oveľa dôležitejšie než to, akým obmedzeniam je pri tom potrebné čeliť,“ vysvetľuje jeden z organizátorov Ivan Petro.  

OTP aj očkovaní

Kombinovanie rôznych režimov pre jedno hromadné podujatie nie je dovolené, preto sa organizátori evanjelizačných koncertov rozhodli pre výnimočný krok: v každom slovenskom meste prebehnú v jeden deň dva koncerty.

Prvé podujatie, začínajúce o 16:30, bude v režime OTP s obmedzením na 25% kapacity jednotlivých hál, čo znamená to zmenšenie kapacity o niekoľko tisíc miest: V režime OTP majú podujatia len obmedzenú, max 25% kapacitu:

15.11. Prešov –  ICE Aréna:                                                 1450 ÚČASTNÍKOV

16.11. Poprad –  Poprad Aréna:                                            750 ÚČASTNÍKOV

17.11. Žilina– Zimný štadión:                                             1300 ÚČASTNÍKOV

18.11. Zvolen–  Zimný štadión:                                           1400 ÚČASTNÍKOV

19.11. Bratislava–  Zimný štadión Ondreja Nepelu            3000 ÚČASTNÍKOV

Druhé podujatie sa uskutoční o 19:30 pre plne zaočkovaných a deti do 12 rokov. Godzone tour v čase pre očkovaných má neobmedzenú kapacitu účastníkov.

Organizátori vyzývajú očkovaných návštevníkov, aby si radšej zvolili vstup o 19:30 a miesta o 16:30 tak prenechali nezaočkovaným.

V prípade, že sa niektorý okres na Slovensku bude nachádzať v týždni Godzone tour (15. - 21.11.2021) v čiernej farbe, Godzone tour sa v tom okrese neuskutoční - neuskutoční sa ani pre plne zaočkované osoby.

„Zmeny v programe sú vyhradené na základe aktuálnej pandemickej situácie. Prosíme o modlitby, aby sa Godzone tour 2021 mohlo uskutočniť“, dodáva jedna z organizátoriek, Soňa Valachová.

Ostrava len o 19:30

Podľa aktuálnych opatrení v ČR sa Godzone tour môžu bez obmedzenia zúčastniť účastníci, ktorí sa preukážu platným oficiálnym potvrdením o negatívnom výsledku testu alebo dokladom o prekonaní COVID za posledných 180 dní, alebo dokladom o plnom očkovaní. Godzone tour sa teda v Ostrave uskutoční len v čase 19:30 pre všetkých. Zároveň bude podujatie naživo vysielané v televízii Noe a na sociálnych sieťach.

Boh nie je mŕtvy

Témou tohtoročného evanjelizačného turné, chcú organizátori poukázať na to, že život veriacich by nemal byť ovplyvnení vonkajšími okolnosťami, pretože Boh žije v nás samých. Pri príležitosti blížiaceho sa Godzone tour vznikla aj nová pieseň projektu Godzone s príznačným názvom, BOH NIE JE mŕtvy

Podobné články

Počúvajte naživo

Aktuálny program

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča
Darujte 2% Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.