TopTip

Originálna pamiatka na návštevu Svätého Otca v našom e-shope

Originálna pamiatka na návštevu Svätého Otca v našom e-shope

Na slová pápeža Františka, ktoré nám povedal v septembri počas svojej návštevy Slovenska, nikdy nezabudneme. Originálnu pamiatku si ešte stále môžete zaobstarať v našom e-shope!

„Nemá zmysel sťažovať sa na minulosť, treba si vyhrnúť rukávy a spolu budovať budúcnosť. Želám vám, aby ste to urobili s pohľadom upretým nahor, ako keď sa pozeráte na vaše nádherné Tatry. Tam, medzi lesmi a vrcholmi, ktoré sa týčia k nebu, sa Boh zdá bližší a stvorenie sa javí ako nedotknutý dom, ktorý bol počas stáročí domovom toľkých generácií. Vaše hory spájajú v jedinom pohorí končiare a rozmanité scenérie a presahujú hranice krajiny, aby v kráse spojili rozličné národy," povedal Svätý Otec František počas svojho prejavu v záhrade Prezidentského paláca v Bratislave ešte 13. septembra 2021.

Mnoho slov, giest a nevypovedaných pocitov zostáva v našom vnútri. Prítomnosť Svätého Otca na Slovensku povzbudila veriacich a bola pre nás nezabudnuteľným zážitkom. Tieto chvíle si môžeme sprítomniť ešte aj dnes. V e-shope Rádia LUMEN máme posledné kusy z edície pápežských suvenírov. 

Tričká s grafikou miest, ktoré Svätý Otec navštívil a rúška s podobizňou pápeža Františka môžu potešiť vás a aj vašich blízkych. Biele a čierne tričká v dámskom i pánskom prevedení sú zatiaľ dostupné vo všetkých veľkostiach. Rúška sú dostupné v bielej i čiernej farbe (pánske i dámske).

Viac informácii o dostupnosti tovarov nájdete na webe nášho e-shopu: 

Ponuka tričiek rúšok TU

Objednávať môžete aj telefonicky na čísle: 0918 593 760

Podobné články

Počúvajte naživo

Aktuálny program

    Na tento deň zatiaľ nie je vytvorený programový plán.
    Na tento deň zatiaľ nie je vytvorený programový plán.
    Na tento deň zatiaľ nie je vytvorený programový plán.

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.