TopTip

Originálna pamiatka na návštevu Svätého Otca v našom e-shope

Originálna pamiatka na návštevu Svätého Otca v našom e-shope

Na slová pápeža Františka, ktoré nám povedal v septembri počas svojej návštevy Slovenska, nikdy nezabudneme. Originálnu pamiatku si ešte stále môžete zaobstarať v našom e-shope!

„Nemá zmysel sťažovať sa na minulosť, treba si vyhrnúť rukávy a spolu budovať budúcnosť. Želám vám, aby ste to urobili s pohľadom upretým nahor, ako keď sa pozeráte na vaše nádherné Tatry. Tam, medzi lesmi a vrcholmi, ktoré sa týčia k nebu, sa Boh zdá bližší a stvorenie sa javí ako nedotknutý dom, ktorý bol počas stáročí domovom toľkých generácií. Vaše hory spájajú v jedinom pohorí končiare a rozmanité scenérie a presahujú hranice krajiny, aby v kráse spojili rozličné národy," povedal Svätý Otec František počas svojho prejavu v záhrade Prezidentského paláca v Bratislave ešte 13. septembra 2021.

Mnoho slov, giest a nevypovedaných pocitov zostáva v našom vnútri. Prítomnosť Svätého Otca na Slovensku povzbudila veriacich a bola pre nás nezabudnuteľným zážitkom. Tieto chvíle si môžeme sprítomniť ešte aj dnes. V e-shope Rádia LUMEN máme posledné kusy z edície pápežských suvenírov. 

Tričká s grafikou miest, ktoré Svätý Otec navštívil a rúška s podobizňou pápeža Františka môžu potešiť vás a aj vašich blízkych. Biele a čierne tričká v dámskom i pánskom prevedení sú zatiaľ dostupné vo všetkých veľkostiach. Rúška sú dostupné v bielej i čiernej farbe (pánske i dámske).

Viac informácii o dostupnosti tovarov nájdete na webe nášho e-shopu: 

Ponuka tričiek rúšok TU

Objednávať môžete aj telefonicky na čísle: 0918 593 760

Podobné články

Počúvajte naživo

Aktuálny program

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

V prípade, že žijete v zahraničí napríklad projekt
Single-storey 4-room family house project with covered parking for two cars.

Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.