TopTip

Otvárame novú duchovnú poradňu o rodine s Ladislavom Csontosom!

Otvárame novú duchovnú poradňu o rodine s Ladislavom Csontosom!

Potrebujete poradiť v problémoch, ktoré so sebou prináša rodinný život? V čom spočíva manželská spiritualita? Na Facebooku poradí vždy v stredu jezuita Ladislav Csontos.

Od stredy 18. mája máme veľkú novinku pre našich online sledovateľov.
Na profile Duchovná poradňa Rádia LUMEN na sociálnej sieti Facebook pribudol ďalší kňaz, ktorý bude ochotný odpovedať na vaše otázky. Jezuita Ladislav Csontos si nájde čas vždy v stredu od 13:00 do 14:00, aby poradil poslucháčom. Tí môžu napísať do poradne súkromnú správu. 
Téma novej stredajšej poradne je život viery v rodine. Ak potrebujete poradiť v rodinných vzťahoch, v manželskej spiritualite, smelo sa na pátra Ladislava Csontosa obráťte.

Ako to funguje?

V našej duchovnej poradni vám radí štvorica kňazov od pondelka do štvrtka v stabilnom čase 13:00-14:00.

V pondelok je online Mons. Ján Duda, odborník na cirkevné právo. V utorok kňaz Pavol Hudák z Domčeka bl. Anny Kolesárovej vo Vysokej nad Uhom, ktorý sa zaoberá problémami mladých ľudí a rodín.
Po novom ždy v stredu aj Ladislav Csontos, pomocník s kresťanským pohľadom na rodinu, a štvoricu uzatvára vo štvrtok aj náš náboženský redaktor Ján Sabol
Poradňa kvôli diskrétnosti neprebieha vo vysielaní Rádia LUMEN. Všetko sa deje na sociálnej sieti Facebook. Samotná poradňa je naša služba pre tých z vás, ktorí ste aktívni aj v online svete. 

Jezuitu Ladislava Csontosa poznajú poslucháči Rádia LUMEN ako autora manželských a rodinných katechéz. Slovenské katolícke rádio ich vysiela vždy v sobotu o 15:50. V katechézach prináša Ladislav Csontos SJ jedinečný pohľad na rodinu aj cez optiku publikácii pápeža Františka.

Teológ a profesor Ladislav Csontos sa okrem iného venuje aj pastorácii rozvedených, bol súčasťou projektu, v ktorom skúmali, ako zlepšiť stabilitu rodín a pred dvoma rokmi sa stal čestným doktorom Pápežskej teologickej fakulty vo Varšave.

Podobné články

Počúvajte naživo

Aktuálny program

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča
Darujte 2% Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.