TopTip

Novinky
Patróni Rádia LUMEN môžu vyhrať zájazd do Svätej Zeme

Patróni Rádia LUMEN môžu vyhrať zájazd do Svätej Zeme Na titulke časopisu LUMEN klub je Diana Rauchová, hudobná redaktorka Rádia LUMEN.

V najnovšom čísle časopisu LUMEN klub si nájdete stránky venované pochodu za život. Do konca septembra sa dá odoslať súťažný kupón o zájazd do Izraela. 

V redakcii Rádia LUMEN sme pre patrónov Rádia LUMEN, našich pravidelných podporovateľov pripravili jesenné číslo časopisu LUMEN klub. Je venované téme ochrany života a nájdete v ňom napríklad vyjadrenia osobností, ktoré sa chystajú na Národný pochod za život. V rozhovore o pro-life hudbe prezrádza hudobná redaktorka Diana Rauchová, že piesne podporujúce hodnotu ochrany života nachádza aj v populárnej hudbe. Riaditeľ neziskovej organizácie PRE LUMEN n.o., Radovan Pavlík v príhovore píše o sms-ke, ktorú si nechal v mobile uloženú dlhé roky. 

Okrem pro-life tém sa čitatelia dozvedia viac aj o aktuálnom dianí v Rádiu LUMEN. V článkoch nájdu odpovede na to, ako sa vyriešil problém s pokazeným mixážnym pultom v hlavnom vysielacom štúdiu v Banskej Bystrici. Staronovým programom vo vysielaní Rádia LUMEN bude projekt Rómovia - misia možná. Nové diely sa dostanú do vysielania opäť od septembra. 

Špeciálnym benefitom je súťaž o zájazd do Svätej Zeme. Je vyhradená špeciálne pre patrónov Rádia LUMEN, ktorí časopis dostávajú do svojich schránok. Zájazd, ktorý sa uskutoční od 17. do 24. novembra 2019 je možné vyhrať jednoduchým odoslaním kupónu na adresu Rádia LUMEN do 30. septembra. Štatút súťaže nájdete TU.

Ak máte záujem o časopis LUMEN klub, staňte sa našim patrónom a my vám ho pošleme spolu s preukazom člena klubu. Kontaktovať nás môžete na tel. čísle 048/ 471 08 31 alebo cez internetový formulár.

Podobné články

Počúvajte naživo

Aktuálny program

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

Vaše úmysly 23.02.2020

  • Všeobecný úmysel apoštolátu modlitby na február: Aby bol vypočutý a uznaný hlas našich bratov migrantov, ktorí padli do rúk obchodníkov s ľuďmi
  • Úmysel KBS na február: Aby nezamestnaní, bezdomovci a chudobní našli pochopenie, ako aj konkrétnu pomoc pri prekonávaní svojich ťažkostí
  • Modlí sa o. Pavol Jurčaga.
  • Chcete, aby sa za vás modlili kňazi v Rádiu LUMEN? Napíšte nám svoju prosbu na umysel@lumen.sk a my ju uverejníme na tomto mieste
  • Za celú farnosť Divin, za pána farára Trubiniho aj pána kaplána Trojana, hojne darov Ducha Svätého a veľa Božích milosti. Jarmila
  • Za priateľku Ľubicu, za vyriešenie jej rodinnej situácie. Priateľ Pavel
Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.