TopTip

Novinky
Patrónov Rádia LUMEN odmeňujeme knižným balíčkom

Patrónov Rádia LUMEN odmeňujeme knižným balíčkom knižné odmeny pre patrónov Rádia LUMEN

Stať sa patrónom Rádia LUMEN sa oplatí aj počas tohto leta. V magazíne Čo nového v LUMENE až do konca augusta odmeňujeme vždy 3 patrónov. 

Šancu získať knižný balíček majú všetci patróni Rádia LUMEN, doterajší aj noví. Na to, aby sme mohli potešiť aj vás nie je potrebné nič mimoriadne. Stačí sa stať našim patrónom alebo vyplniť prihlášku na našom webe. Prípadne o prihlásenie za patróna Rádia LUMEN môžete žiadať aj na čísle 048/ 471 08 31. Patrón Rádia LUMEN je pravidelným podporovateľom nášho rádia. Ročný príspevok patróna je 40 eur. Túto sumu si môžete rozdeliť aj na mesačné platby podľa vášho uváženia. 

Ako patrón získavate od nás viaceré benefity:

- preukaz člena
- svätá omša za členov každý štvrtok
- blahoželanie a pieseň venovaná meninovým oslávencom v relácii Piesne na želanie každú sobotu od 16:00-17:30 (50% zľava na Piesne na želanie)
- newsletter o novinkách a živote Rádia Lumen
- telefonické úmysly modlitieb pred Korunkou Božieho milosrdenstva  (PO-PIA)
- vianočný darček
- úmysly modlitieb na lumen.sk aktualizované každý deň
- časopis Lumen klub
- špeciálny bonus

V týchto letných dňoch navyše máte šancu získať knižný balíček (na obrázku). Počúvajte Čo nového v LUMENE vždy v stredu o 9:30. Až do konca mesiaca august každý týždeň vyberieme troch patrónov, ktorých odmeníme. Magazín Čo nového v LUMENE vysielame aj v reprízových časoch - v piatok o 21:00 a v sobotu o 13:50. 

Podobné články

Počúvajte naživo

Aktuálny program

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

Vaše úmysly 14.10.2019

  • Všeobecný úmysel apoštolátu modlitby na október: Aby vanutie Ducha Svätého vzbudilo novú misionársku jar v Cirkvi
  • Úmysel KBS na október: Aby sme sa v našich rodinách radi, často a spoločne modlievali posvätný ruženec, a tak vyprosovali pokoj pre našu vlasť
  • Modlí sa o. Ján Sabol.
  • Chcete, aby sa za vás modlili kňazi v Rádiu LUMEN? Napíšte nám svoju prosbu na umysel@lumen.sk a my ju uverejníme na tomto mieste
  • Za zdravie a Božie požehnanie a ochranu Panny Márie pre neter Miriamku a sestru Máriu. Anna
  • Za Božie požehnanie v tehotenstve a za šťastlivý pôrod a vďaku za dar života nášho dieťatka. Manželia Gódányovci, Dunajská Streda
Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.