TopTip

Piesne chvál, modlitby a svedectvá o odpustení otcom

Piesne chvál, modlitby a svedectvá o odpustení otcom TK KBS

Piesne chvál, modlitby a svedectvá zasvätených i laikov o odpustení otcom. Úsmev ako dar v spolupráci s Lámačskými chválami a biskupom Jozefom Haľkom pripravil štvrtý live stream o odpustení s názvom Nie 7, ale 77-krát. O tejto dôležitej vlastnosti hovorili napríklad Julo Slovák z projektu Godzone, herečka a moderátorka Katka Brychtová a ďalší. Prenos si cez sociálne siete pozreli tisícky ľudí. 

 

Mnohé deti vyrastali s tým, že od otca nedostali to, čo mali, alebo ho vôbec nepoznali. Predseda spoločnosti Úsmev ako dar Jozef Mikloško potvrdil, že otec je nezastupiteľný a že kríza otcovstva sa dá prekonať len odpustením. „Vieme, že zastúpiť otca nie je možné, že, žiaľ, mama to nedokáže, aj keď je najlepšia. Blažené deti, blažení tí, ktorým pomohol otca zastúpiť nejaký iný muž,“ povedal Mikloško.


Svojmu otcovi dokázal odpustiť aj líder kapely SP a riaditeľ projektu Godzone Julo Slovák. Stalo sa tak cez modlitbu, ktorú predniesol krátko po otcovom odchode z domu. „Mal som pocit, že spadol nejaký balvan, ktorý ma uvoľnil k tomu, aby som mohol prijať Boha ako svojho otca, a hlavne k tomu, aby som sa raz mohol stať otcom,“ hovorí pre Rádio LUMEN Slovák.


Pre herečku a moderátorku Katku Brychtovú bol otec istotou a oporou. Aj keď urobila niečo zlé, vedela, že jej odpustí. „Ak náhodou nemáte dobrý vzťah s otcom, prosím, odpustite mu. Je to nesmierne dôležité práve pre vás,“ zdôraznila.


V závere prenosu sa divákom prihovoril z bratislavskej Kalvárie biskup Jozef Haľko. Pri tamojšej Kaplnke svätého Jozefa pripomenul, že manžel Panny Márie bol dobrý otec. Bol mužom činu, tichej modlitby a konania dobra. „Počúval Boží hlas a s láskou prijal svoju manželku aj dieťa a tak sa stal tým, ktorý vychovával Ježiša,“ povedal biskup Haľko.


O online večeroch odpustenia a zmierenia bude čoskoro informovať aj nová stránka 77x.sk. Organizátori ju práve dokončujú. Ďalší stream pozývajú sledovať osemnásteho februára o devätnástej hodine. Témou bude odpustenie medzi manželmi.“

Podobné články

Počúvajte naživo

Aktuálny program

    Na tento deň zatiaľ nie je vytvorený programový plán.
    Na tento deň zatiaľ nie je vytvorený programový plán.
    Na tento deň zatiaľ nie je vytvorený programový plán.

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

Vaše úmysly 07.07.2022

  • O vieru a nádej pre Lacka a Michala, že Bohu záleží na každom človeku a jeho nesmrteľnej duši. (Helena)
  • O zdravie a silu pre onkologicky chorú Magdalénku. (Henrieta)
Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.