TopTip

Už čoskoro vo vysielaní
Piesne na želanie čakajú zmeny

Piesne na želanie čakajú zmeny hlavné vysielacie štúdio Rádia LUMEN

Obľúbenú reláciu Piesne na želanie čakajú od decembra zmeny. Prečítajte si, ako môžete po novom pozdraviť vašich blízkych.

Od decembra 2018 budú sobotné piesne na želanie so začiatkom o 16:00 vyhradené výlučne pozdravom, ktoré nám adresujete priamo - naživo do vysielania v čase od 16:00 do 17:30. Vaše pozdravy môžete posielať vo forme sms správy na čísla 0911 913 933, alebo 0908 677 665, a takisto telefonátom do štúdia na čísla 048/471 08 88, alebo 048/471 08 89. 

Ak chcete mať istotu, že váš pozdrav bude odvysielaný, využite nedeľné piesne na želanie. Listy nám môžete posielať poštou do stredy do 12:00 - to je čas uzávierky. Svoje priania tiež môžete posielať e-mailom na piesne@lumen.sk. Poplatok za odvysielanie je 6 eur a finanční podporovatelia Rádia LUMEN majú 50% zľavu z poplatku - zaplatia 3 eurá. 

Viac informácii o odoslaní pozdravu do nedeľných piesní na želanie nájdete na samostatnej podstránke TU

Podobné články

Aktuálny program

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

Vaše úmysly 18.02.2019

  • Všeobecný úmysel apoštolátu modlitby na február: Za úprimné a srdečné prijatie všetkých, ktorí sa stali obeťami obchodu s ľuďmi, boli donútení k prostitúcii alebo trpeli násilím.
  • Úmysel KBS na február: Aby chorí na príhovor Panny Márie Lurdskej prežívali svoje utrpenie s Kristom, a tak prinášali v Cirkvi bohaté ovocie.
  • Modlí sa o. Ján Krupa.
Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.