TopTip

Už čoskoro vo vysielaní
Piesne na želanie čakajú zmeny

Piesne na želanie čakajú zmeny hlavné vysielacie štúdio Rádia LUMEN

Obľúbenú reláciu Piesne na želanie čakajú od decembra zmeny. Prečítajte si, ako môžete po novom pozdraviť vašich blízkych.

Od decembra 2018 budú sobotné piesne na želanie so začiatkom o 16:00 vyhradené výlučne pozdravom, ktoré nám adresujete priamo - naživo do vysielania v čase od 16:00 do 17:30. Vaše pozdravy môžete posielať vo forme sms správy na čísla 0911 913 933, alebo 0908 677 665, a takisto telefonátom do štúdia na čísla 048/471 08 88, alebo 048/471 08 89. 

Ak chcete mať istotu, že váš pozdrav bude odvysielaný, využite nedeľné piesne na želanie. Listy nám môžete posielať poštou do stredy do 12:00 - to je čas uzávierky. Svoje priania tiež môžete posielať e-mailom na piesne@lumen.sk. Poplatok za odvysielanie je 6 eur a finanční podporovatelia Rádia LUMEN majú 50% zľavu z poplatku - zaplatia 3 eurá. 

Viac informácii o odoslaní pozdravu do nedeľných piesní na želanie nájdete na samostatnej podstránke TU

Podobné články

Aktuálny program

    Na tento deň zatiaľ nie je vytvorený programový plán.
    Na tento deň zatiaľ nie je vytvorený programový plán.
    Na tento deň zatiaľ nie je vytvorený programový plán.

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

Vaše úmysly 23.04.2019

  • Všeobecný úmysel apoštolátu modlitby na apríl: Za lekárov a humanitárnych pracovníkov, ktorí pomáhajú vo vojnových oblastiach a riskujú vlastné životy pre záchranu druhých
  • Úmysel KBS na apríl: Aby posolstvo veľkonočnej lásky naplnilo srdcia veriacich nádejou a dôverou v Božie Milosrdenstvo.
  • Chcete, aby sa za vás modlili kňazi v Rádiu LUMEN? Napíšte nám svoju prosbu na umysel@lumen.sk a my ju uverejníme na tomto mieste
Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.