TopTip

Po roku sa opäť stretneme na Starých Horách

Po roku sa opäť stretneme na Starých Horách

Prvá septembrová sobota na Starých Horách je tradične Dňom modlitby a spoločenstva Rádia LUMEN. S moderátormi a s ľuďmi z vedenia rádia sa môžete stretnúť 3. septembra.

Z priebehu fatimskej soboty na Starých Horách odvysiela Rádio LUMEN priamy prenos v sobotu 3. septembra. Svätú omšu o 10:30 bude celebrovať Mons. Marián Bublinec, biskupský vikár pre katechézu novú evanjelizáciu. 

Ešte pred svätou omšou a začiatkom priameho prenosu sa pracovníci Rádia LUMEN pomodlia modlitbu svätého ruženca. Stretnúť nás môžete aj pri stánku Rádia LUMEN. Kúpou predmetu s logom nášho rádia podporíte naše vysielanie. 

Aké bude na Starých Horách počasie? Opýtame sa to meteorológa Petra Jurčoviča v relácii Pútnický víkend v piatok 2. septembra o 16:30. A kde bude prebiehať pútnický program, či na Studničke, alebo v Bazilike, to upresníme podľa pokynov Bosých karmelitánov v sobotnom rannom spojení (6:00-8:30).

Podobné články

Počúvajte naživo

Aktuálny program

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

V prípade, že žijete v zahraničí napríklad projekt
Petite maison à 3 pièces avec terrasse couverte.

Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.