TopTip

Z domova
PODCAST: Cestovali by ste na púť do zahraničia?

PODCAST: Cestovali by ste na púť do zahraničia? zdroj foto: pexels.com (Múr nárekov v Jeruzaleme)

Napriek uvoľňovaniu bezpečnostných opatrení v rámci cestovania do zahraničia prevláda opatrnosť. Niektoré cestovné kancelárie organizované púte úplne zrušili.

Aj keď sa možnosti cestovania postupne uvoľňujú, záujem ľudí o pútnické zájazdy je minimálny. Zhodli sa na tom oslovení zástupcovia cestovných kancelárii. Jedna menšia cestovka dokonca na tento rok už zrušila všetky pútnické zájazdy. Zástupca inej cestovnej kancelárie verí, že možnosť zájazdov do Svätej zeme, či na najväčšie mariánske pútnické miesta v Európe bude ešte počas leta. Viac povie redaktor Pavol Hudák.

Podobné články

Počúvajte naživo

Aktuálny program

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

Vaše úmysly 15.08.2020

  • Všeobecný úmysel apoštolátu modlitby na august: Za všetkých, ktorí pracujú a žijú na mori: za námorníkov, rybárov a ich rodiny
  • Úmysel KBS na august: Aby medzinárodný eucharistický kongres, ktorý sa bude konať v Budapešti, povzbudil veriacich k prehĺbeniu úcty ku Kristovej prítomnosti v Najsvätejšej sviatosti.
  • Modlí sa o. Pavol Jurčaga.
  • Chcete, aby sa za vás modlili kňazi v Rádiu LUMEN? Napíšte nám svoju prosbu na umysel@lumen.sk a my ju uverejníme na tomto mieste
Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.