TopTip

PODCAST: Čo je v pozadí betlehemského svetla?

PODCAST: Čo je v pozadí betlehemského svetla? zdroj foto: pexels.com

Už 30 rokov prinášajú skauti a skautky Betlehemské svetlo všetkým ľuďom dobrej vôle: do rodín, kostolov a kaplniek, miestnym autoritám aj do prezidentského paláca. Čo sa ale za týmto symbolom skrýva? Aká je jeho tradícia a aké sú skúsenosti tohto každoročného náročného projektu. Aj o tom bola online predvianočná diskusia Skautského inštitútu Slovenska. Vypočula si ju aj Júlia Kavecká. Nahrávku si môžete vypočuť na našom podcaste. 

Podobné články

Počúvajte naživo

Aktuálny program

  Na tento deň zatiaľ nie je vytvorený programový plán.
  Na tento deň zatiaľ nie je vytvorený programový plán.
  Na tento deň zatiaľ nie je vytvorený programový plán.
  Na tento deň zatiaľ nie je vytvorený programový plán.

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

Vaše úmysly 18.09.2021

 • Všeobecný úmysel apoštolátu modlitby na september: Aby sme všetci vedeli robiť odvážne rozhodnutia v prospech jednoduchého životného štýlu, šetrnému voči životnému prostrediu, a aby sme sa tešili z mládeže, ktorá si radikálne osvojila tento štýl.
 • Úmysel KBS na september: Aby sa posolstvo evanjelia stávalo viditeľným v praktických činoch a živote našej spoločnosti.
 • Modlí sa o. Ján Krupa.
 • Chcete, aby sa za vás modlili kňazi v Rádiu LUMEN? Napíšte nám svoju prosbu na umysel@lumen.sk a my ju uverejníme na tomto mieste
Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.