TopTip

Novinky
PODCAST: Kňazi z východu pomáhajú v nemocniciach

PODCAST: Kňazi z východu pomáhajú v nemocniciach zdroj foto: pexels.com

Mladí kňazi Košickej arcidiecézy aktívne oslovili nemocnice s ponukou dobrovoľnej služby pre výpomoc počas pandémie. Prvých 14 z nich už má za sebou služby v Univerzitnej nemocnici v Prešove. Ďalších 23 kňazov oddnes nastúpi na služby v košickej nemocnici a ďalšie skupiny sa rozhodli pomáhať v nemocniciach Prešovského a Košického kraja. Táto aktivita je reakciou na zhoršenú epidemiologickú situáciu a ide aj o snahu kňazov byť blízko trpiacim a pomáhať zdravotníkom. Viac v nahrávke od Martina Ďurča hovorí košický arcibiskup-metropolita Bernard Bober.

Podobné články

Počúvajte naživo

Aktuálny program

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

Vaše úmysly 28.01.2021

  • Všeobecný úmysel apoštolátu modlitby na január: Aby nám Pán dal milosť bratsky spolunažívať s príslušníkmi iných náboženstiev, navzájom sa za seba modliť a byť voči všetkým otvorení.
  • Úmysel KBS na január: Aby sme boli na príhovor Panny Márie Bohorodičky chránení pred každým vírusom, ktorý zabíja telo, ale najmä dušu.
  • Modlí sa o. Pavol Jurčaga.
  • Chcete, aby sa za vás modlili kňazi v Rádiu LUMEN? Napíšte nám svoju prosbu na umysel@lumen.sk a my ju uverejníme na tomto mieste
  • Za zdravie a Božiu pomoc pre ocka. Jozef
  • Za obrátenie. Jano
Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.