TopTip

PODCAST: Neodkladajte svätú spoveď na poslednú chvíľu

PODCAST: Neodkladajte svätú spoveď na poslednú chvíľu zdroj foto: pexels.com

Biskupi aj kňazi vyzývajú veriacich, aby si neodkladali vianočnú sviatosť zmierenia na poslednú chvíľu. Veriacich pozývajú k dobrej príprave na vyznanie hriechov. Predvianočné spovede by mali byť podľa inštrukcií biskupov krátke, obmedzené na vyznanie hriechov. Tento advent tiež nebudú vo farnostiach tradičné hromadné spovedania. Kňazi a veriaci majú dodržiavať všetky hygienické opatrenia. Viac povie v nahrávke na našom podcaste redaktor Pavol Hudák.

Podobné články

Počúvajte naživo

Aktuálny program

  Na tento deň zatiaľ nie je vytvorený programový plán.
  Na tento deň zatiaľ nie je vytvorený programový plán.
  Na tento deň zatiaľ nie je vytvorený programový plán.
  Na tento deň zatiaľ nie je vytvorený programový plán.

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

Vaše úmysly 21.09.2021

 • Všeobecný úmysel apoštolátu modlitby na september: Aby sme všetci vedeli robiť odvážne rozhodnutia v prospech jednoduchého životného štýlu, šetrnému voči životnému prostrediu, a aby sme sa tešili z mládeže, ktorá si radikálne osvojila tento štýl.
 • Úmysel KBS na september: Aby sa posolstvo evanjelia stávalo viditeľným v praktických činoch a živote našej spoločnosti.
 • Chcete, aby sa za vás modlili kňazi v Rádiu LUMEN? Napíšte nám svoju prosbu na umysel@lumen.sk a my ju uverejníme na tomto mieste
Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.