TopTip

PODCAST: Nie všetko, čo sa tvári ako katolícke, také aj naozaj je

PODCAST: Nie všetko, čo sa tvári ako katolícke, také aj naozaj je zdroj foto: pexels.com

Uvažujte pri výbere zdrojov, rozlišujte a rešpektujte autority. Aj takto sa môžu veriaci, podľa hovorcu slovenských biskupov Martina Kramaru, lepšie zorientovať v záplave rôznych informácií. Tie do verejného priestoru púšťajú aj viaceré webstránky s navonok katolíckou identitou, no obsahom v rozpore s učením cirkvi. O probléme dezinformácií i potrebe slušnej a pravdivej komunikácie zo strany veriacich bola naša pondelková relácia Rádia Lumen Zaostrené s Ivom Novákom. Jej súhrn pripravil Ján Heriban.

Podobné články

Počúvajte naživo

Aktuálny program

  Na tento deň zatiaľ nie je vytvorený programový plán.
  Na tento deň zatiaľ nie je vytvorený programový plán.
  Na tento deň zatiaľ nie je vytvorený programový plán.
  Na tento deň zatiaľ nie je vytvorený programový plán.

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

Vaše úmysly 21.09.2021

 • Všeobecný úmysel apoštolátu modlitby na september: Aby sme všetci vedeli robiť odvážne rozhodnutia v prospech jednoduchého životného štýlu, šetrnému voči životnému prostrediu, a aby sme sa tešili z mládeže, ktorá si radikálne osvojila tento štýl.
 • Úmysel KBS na september: Aby sa posolstvo evanjelia stávalo viditeľným v praktických činoch a živote našej spoločnosti.
 • Chcete, aby sa za vás modlili kňazi v Rádiu LUMEN? Napíšte nám svoju prosbu na umysel@lumen.sk a my ju uverejníme na tomto mieste
Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.