TopTip

PODCAST: Ocenená relácia zo života rodín s autistickými deťmi

PODCAST: Ocenená relácia zo života rodín s autistickými deťmi zdroj foto: flickr.com - CC licencia

O tom, že deti s poruchou autistického spektra vám darujú veľa úprimnej lásky, sa presvedčila aj naša redaktorka Mária Čigášová. Vypočujte si celú reláciu na podcaste. 

Organizátormi súťaže boli Regionálna organizácia Slovenského syndikátu novinárov (RO SSN) v Košiciach a Literárny fond - sekcia pre žurnalistiku a novinársku fotografiu v Bratislave. Štvorčlenná odborná porota, ktorej predsedal dlhoročný novinár Svjatoslav Dohovič, hodnotila viac než stovku autorských prác takmer štyroch desiatok novinárov z Prešovského a Košického kraja. V kategórii beletristické žánre elektronických médií získala naša kolegyňa redaktorka Mária Čigášová tretie miesto za reportáž z prostredia vzdelávania autistických detí. Reláciu Svetlo nádeje z júna 2019, v ktorej sme ocenenú reportáž odvysielali, vám prinášame aj na našom podcaste. 

Podobné články

Počúvajte naživo

Aktuálny program

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

Vaše úmysly 04.07.2022

  • O Božiu pomoc pre kňazov vo farnosti Topoľčany. (Henrieta)
Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.