TopTip

Novinky
PODCAST: Očkovanie proti Covidu-19 nie je hriech

PODCAST: Očkovanie proti Covidu-19 nie je hriech zdroj foto: pexels.com

Očkovanie proti ochoreniu Covid-19 vakcínou, ktorá v týchto dňoch prišla na Slovensko, nie je hriech a vakcína nesúvisí priamo s potratenými deťmi. Zdôraznil to opäť hovorca Konferencie biskupov Slovenska Martin Kramara vo svojom videu na facebookovej stránke Bratislavskej arcidiecézy. Priznáva, že na počiatku vývoja vakcíny síce boli použité bunky potratených detí, ale žiadne nenarodené dieťa nebolo zabité kvôli vakcíne. Viac povie na našom podcaste redaktor Pavol Hudák.

Podobné články

Počúvajte naživo

Aktuálny program

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

Vaše úmysly 28.01.2021

  • Všeobecný úmysel apoštolátu modlitby na január: Aby nám Pán dal milosť bratsky spolunažívať s príslušníkmi iných náboženstiev, navzájom sa za seba modliť a byť voči všetkým otvorení.
  • Úmysel KBS na január: Aby sme boli na príhovor Panny Márie Bohorodičky chránení pred každým vírusom, ktorý zabíja telo, ale najmä dušu.
  • Modlí sa o. Pavol Jurčaga.
  • Chcete, aby sa za vás modlili kňazi v Rádiu LUMEN? Napíšte nám svoju prosbu na umysel@lumen.sk a my ju uverejníme na tomto mieste
  • Za zdravie a Božiu pomoc pre ocka. Jozef
  • Za obrátenie. Jano
Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.