TopTip

Už čoskoro vo vysielaní
PODCAST: Odovzdali ďalšiu petíciu proti hazardu v Bratislave

PODCAST: Odovzdali ďalšiu petíciu proti hazardu v Bratislave

S oneskorením, ale predsa. Nová petícia za zákaz hazardu v Bratislave je už na magistráte mesta. Odovzdali ju tam zástupcovia iniciatívy Zastavme hazard. Za odstránenie herní a kasín v hlavnom meste sa vyslovilo viac ako 104-tisíc obyvateľov. Hárky podpisovali ešte počas parlamentných volieb koncom februára. Aktivisti veria, že mestské zastupiteľstvo zákaz hazardu odobrí tak, ako to v minulosti sľúbil primátor Matúš Vallo. Počúvajte náš podcast s Jánom Heribanom. 

Podobné články

Počúvajte naživo

Aktuálny program

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

Vaše úmysly 15.08.2020

  • Všeobecný úmysel apoštolátu modlitby na august: Za všetkých, ktorí pracujú a žijú na mori: za námorníkov, rybárov a ich rodiny
  • Úmysel KBS na august: Aby medzinárodný eucharistický kongres, ktorý sa bude konať v Budapešti, povzbudil veriacich k prehĺbeniu úcty ku Kristovej prítomnosti v Najsvätejšej sviatosti.
  • Modlí sa o. Pavol Jurčaga.
  • Chcete, aby sa za vás modlili kňazi v Rádiu LUMEN? Napíšte nám svoju prosbu na umysel@lumen.sk a my ju uverejníme na tomto mieste
Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.