TopTip

Novinky
PODCAST: Odpustenie môjho otca mi otvorilo cestu k Bohu

PODCAST: Odpustenie môjho otca mi otvorilo cestu k Bohu Wilhelm Buntz

Wilhelm Buntz, bývalý trestanec, sa po svojom obrátení rozhodol vyhľadať ľudí, ktorým v živote ublížil a požiadať ich o odpustenie. Podstata jeho svedectva je jeho cesta k Bohu cez uzdravenie vzťahu k otcovi. "Keď padol múr medzi otcom a mnou, dokázal som prijať Boha ako nebeského Stvoriteľa. Teraz, keď som zistil, že môj otec dokáže aj odpúšťať, bolo pre mňa jednoduchšie prijať odpustenie od nebeského Otca. Ak deti aj urobili chybu, potrebujú cítiť, že rodičia ich stále milujú" uviedol Wilhelm Buntz. Jeho pozoruhodnému príbehu sme sa venovali v Sonde do života cirkvi s jezuitom Františkom Sočufkom.

 

Podobné články

Počúvajte naživo

Aktuálny program

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

Vaše úmysly 15.08.2020

  • Všeobecný úmysel apoštolátu modlitby na august: Za všetkých, ktorí pracujú a žijú na mori: za námorníkov, rybárov a ich rodiny
  • Úmysel KBS na august: Aby medzinárodný eucharistický kongres, ktorý sa bude konať v Budapešti, povzbudil veriacich k prehĺbeniu úcty ku Kristovej prítomnosti v Najsvätejšej sviatosti.
  • Modlí sa o. Pavol Jurčaga.
  • Chcete, aby sa za vás modlili kňazi v Rádiu LUMEN? Napíšte nám svoju prosbu na umysel@lumen.sk a my ju uverejníme na tomto mieste
Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.