TopTip

PODCAST: Počuli ste už o Panne Márii, Matke ticha?

PODCAST: Počuli ste už o Panne Márii, Matke ticha? Panna Mária - Matka ticha

Pápežské misijné diela na Slovensku pripravujú ďalšiu domácu pobožnosť. Veriacich pozývajú, aby sa v októbri modlili k Panne Márii, Matke ticha. Text pobožnosti spolu s ikonou Panny Márie, Matky ticha, si záujemcovia môžu objednať už teraz. Nájsť si čas na ticho, ale aj zostať ticho, ak je to potrebné, je podľa misijných diel v dnešnej hlučnej a uponáhľanej dobe veľmi potrebné. Viac povie v našom podcaste Ján Heriban.

Podobné články

Počúvajte naživo

Aktuálny program

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

Vaše úmysly 24.07.2021

  • Všeobecný úmysel apoštolátu modlitby na júl: Aby sme sa odvážne a s nadšením usilovali nadväzovať dialóg a budovať priateľstvo, keď nastanú konfliktné situácie v sociálnej, ekonomickej či politickej oblasti.
  • Úmysel KBS na júl: Aby živá úcta k svätým Cyrilovi a Metodovi bola podnetom novej evanjelizácie celej našej spoločnosti.
  • Modlí sa o. Ján Sabol.
  • Chcete, aby sa za vás modlili kňazi v Rádiu LUMEN? Napíšte nám svoju prosbu na umysel@lumen.sk a my ju uverejníme na tomto mieste
Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.