TopTip

PODCAST: Vianoce sú pre ľudí bez domova smutným obdobím

PODCAST: Vianoce sú pre ľudí bez domova smutným obdobím zdroj foto: flickr.com - CC licencia

Vianoce sú pre ľudí bez domova smutným obdobím Niektorým sa podarí ísť na pár dní k rodine, alebo ku známym do chatky. Aj toto zaznelo v utorkovom Občanovi v Rádiu Lumen, kde diskutoval riaditeľ Depaul Slovenso Jozef Kákoš a sestra Bernadeta Staňová zo Spoločnosti dcér kresťanskej lásky. V relácii okrem iného hovorili aj o tom, že nie každý človek je na ulici vlastnou vinou a ak ľuďom na ulici pomáhame, tak to má byť s dobrým úmyslom. Viac povie redaktor Pavol Hudák.

Podobné články

Počúvajte naživo

Aktuálny program

    Na tento deň zatiaľ nie je vytvorený programový plán.
    Na tento deň zatiaľ nie je vytvorený programový plán.

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

Vaše úmysly 26.09.2021

  • Všeobecný úmysel apoštolátu modlitby na september: Aby sme všetci vedeli robiť odvážne rozhodnutia v prospech jednoduchého životného štýlu, šetrnému voči životnému prostrediu, a aby sme sa tešili z mládeže, ktorá si radikálne osvojila tento štýl.
  • Úmysel KBS na september: Aby sa posolstvo evanjelia stávalo viditeľným v praktických činoch a živote našej spoločnosti.
  • Chcete, aby sa za vás modlili kňazi v Rádiu LUMEN? Napíšte nám svoju prosbu na umysel@lumen.sk a my ju uverejníme na tomto mieste
Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.