TopTip

Poďte s nami do kina na predpremiéru kinohitu FATIMA

Poďte s nami do kina na predpremiéru kinohitu FATIMA Deti počas zjavenia Panny Márie (záber z filmu)

Strhujúca historická dráma, nakrútená podľa skutočných udalostí, odhaľuje príbeh detí, ktoré sa stali svedkami zázraku. Zapojte sa do súťaže o lístky na predpremiéru!

Desaťročná pastierka Lucia spolu so sesternicou a bratrancom ohlásia, že sa im v portugalskej Fatime zjavila Panna Mária. Inšpirujú tisíce veriacich, no musia tiež bojovať s nedôverou skeptikov. Fatimské zjavenie navždy zmení ich životy... Najnovšie filmové stvárnenie týchto udalostí prichádza do svetových kín a vy máte šancu získať lístky na exkluzívnu predpremiéru pre pracovníkov a poslucháčov Rádia LUMEN.

Ako súťaž prebieha?

Do banskobystrického kina v nákupnom centre pozývame až 70 poslucháčov Rádia LUMEN! V stredu 29. júla o 19:00 sa bude konať exkluzívna predpremiéra filmu Fatima. Do kina sa chystajú pracovníci Rádia LUMEN, známe hlasy z vysielania, predstavitelia cirkevného života v Banskej Bystrici a možno aj vy!

Od stredy 22. júla do utorka 28. júla počas pracovných dní vždy o 14:10 môžete odpovedať na súťažnú otázku, ktorú vám priamo vo vysielaní položí moderátor Lumenfóra. Správnu odpoveď napíšete do sms správy na naše známe kontakty: 0908 677 665 alebo 0911 913 933. Každý pracovný deň vyhrá jeden poslucháč sadu 7 lístkov na stredajšie premietanie 29. júla v Banskej Bystrici. 

Druhou možnosťou je sledovať profil Rádia LUMEN na facebooku. Aj tam sa môžete zapojiť do súťaže a vyhrať sadu 7 lístkov na stredajšie premietanie 29. júla v Banskej Bystrici. Súťaž na facebooku Rádia LUMEN bude prebiehať od utorka 21. júla do štvrtka 23. júla vždy od 19:00 a od nedele 26. júla do pondelka 27. júla vždy od 19:00. Úlohou súťažiacich bude správne odpovedať na otázku položenú v statuse. Správnu odpoveď je potrebné napísať do komentára, meno výhercu vyhlásime vždy nasledujúci deň ráno o 8:10 v rannom vysielaní Rádia LUMEN. 

Výnimočný film, výnimočné stretnutia

Krátko pred filmom sa vám prihovoria aj známe hlasy z vysielania. Po premietaní sa s vami radi stretneme aj osobne. Využite túto príležitosť stráviť spolu s nami krásny večer pri výnimočnom filme. 

VŠEOBECNÉ PODMIENKY SÚŤAŽE - KLIKNI SEM

 

Podobné články

Počúvajte naživo

Aktuálny program

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.