TopTip

Novinka
Poďte s nami objaviť krásne štíty tatranské!

Poďte s nami objaviť krásne štíty tatranské!

25. Lumentúra bude vo Vysokých Tatrách

27. augusta 2017, t. j. nedeľa, absolvujeme jubilejnú – dvadsiatu piatu Lumentúru. Tentokrát sa vyberieme do našich veľhôr, a to do Podbanského, odkiaľ poputujeme do Tichej doliny.

Táto dovolenkovo-prázdninová Lumentúra je vhodná pre malých aj veľkých, zdatných, aj tých menej trénovaných turistov, vítané sú rodinky s deťmi. Trasu si každý účastník zvolí podľa sebakritického zhodnotenia svojej momentálnej fyzickej i duševnej výbavy, koľko si bude trúfať prejsť po asfaltovej ceste, vedúcej malebným územím Vysokých Tatier. Príďte si s nami spoločne vychutnať letnú atmosféru Božej prírody s vôňou letných kvetiniek a lesných plodov.

Stretneme sa o 09.00 hod. na Lesnej správe Podbanské, kde bude možné zaparkovať autá. Lesná správa je kúsok za centrálnym parkoviskom v Podbanskom, odbočka po 300 metroch doľava z Cesty slobody.

Po pohodovej prechádzke „z nohy na nohu“ spojenej s vnímaním podmanivých scenérií prírody malebnej Tichej doliny bude na vhodnej lokalite, ktorú si cestou vyhliadneme, svätá omša s pánom riaditeľom Rádia Lumen otcom Jurajom Spuchľákom.

Všetci priatelia krásnej slovenskej prírody a dedičstva našich predkov sú na tomto „Lumenvýlete“ srdečne vítaní.

Tešíme sa na spoločne strávené chvíle v tomto čarokrásnom kúte Spišskej diecézy.

Podobné články

Aktuálny program

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Vaše úmysly 18.07.2018

  • Milí poslucháči, svoje úmysly modlitieb nám posielajte emailom na umysel@lumen.sk
  • Všeobecný úmysel apoštolátu modlitby na júl: Aby kňazi, ktorí s námahou a v samote pastoračne pôsobia, pociťovali neustálu pomoc a podporu Pána a spoločenstva.
  • Úmysel KBS na júl: Nech sa oslavy dedičstva otcov našej viery, sv. Cyrila a Metoda, prejavia v živote národa.
  • Modlí sa o. Juraj Spuchľák, riaditeľ Rádia Lumen.
  • Za zdravie, za uzdravenie mojej duše a tela a za celkové uzdravenie, za nájdenie seba samého. Ľubomír
  • Za Božiu pomoc pre dcéru Veroniku, za šťastné donosenie dieťatka, za šťastný pôrod, za lekárov, nech ich ruky a myseľ vedie Pán, za zdravie bábätka a mamky a za ochrancu ich celej mladej rodiny, ako aj zaťa Paľa. Rodičia Hanka a Ján
  • Za telesné a duševné uzdravenie môjho ocka Jozefa, mamky Jany, bratov Martina a Petra a za manžela Tomáša. Nech je Pán Boh stále prítomný v našej rodine a pomáha nám chrániť sa od hriechu. Miroslava
  • Za uzdravenie zo závislosti od alkoholu pre švagra Františka, synovca Petra a kamaráta Dušana,za uzdravenie zo závislosti hry na automaty pre švagra Petra, za dar živej viery v našej rodine a za dcéru Viktorku, aby našla cestu k Bohu. Monika
Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.