TopTip

Novinka
Pomôžte na Vianoce spolu s nami deťom z detských domovov

Pomôžte na Vianoce spolu s nami deťom z detských domovov

Vianoce sú časom keď svoje srdcia otvárame našim blížnym. Rádio LUMEN vás tento rok pozýva obdarovať deti z detských domovov! Navštívte stánok, ktorý pomáha a kúpou detských výrobkov podporíte Úsmev ako dar - Spoločnosť priateľov detí z detských domovov. Malým štedrým príspevkom im spravíte krajšie Vianoce.

Príďte aj vy v utorok 19.12. do najväčšieho nákupného centra v Banskej Bystrici. Stretnete nás od 15:00 do 18:00. Moderátori Rádia LUMEN sa zapoja do tejto dobročinnej aktivity a chcú pomáhať spolu s vami.

S pomocou núdznym sme to mysleli vážne aj počas celého roka 2017. Ešte pred jeho začiatkom v decembri 2016 ste nás mohli stretnúť na banskobystrickom námestí. Počas vianočných trhov sme ponúkali vianočný punč za dobrovoľný príspevok pre mnohodetné Lumenrodiny. Tie si aj vďaka vám spravili krajšie Vianoce.

Vo februári počas svetového dňa chorých sme mysleli na vekom staršie rehoľné sestry, ktoré sme osobne navštívili. Počas celého roka sme podporovali mnohodetné Lumenrodiny formačnými aktivitami vo vysielaní a tiež sme pre nich 2x organizačne a aj finančne zabezpečili formačno-relaxačný víkend. A nakoniec v novembri sme na 1. svetový deň chudobných vyzbierali šatstvo a trvanlivé potraviny pre matky s deťmi v núdzi a bezdomovcov v Banskej Bystrici.

Redaktor Ivo Novák počas odovzdávania darov od poslucháčov pre núdznych v Banskej Bystrici

Poslucháči Rádia LUMEN majú štedré a otvorené srdcia otvorené pomoci iným. Pridajte sa k našej aktuálnej dobročinnej aktivite už tento utorok 19.12. v Banskej Bystrici!

Podobné články

Aktuálny program

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Vaše úmysly 18.07.2018

  • Milí poslucháči, svoje úmysly modlitieb nám posielajte emailom na umysel@lumen.sk
  • Všeobecný úmysel apoštolátu modlitby na júl: Aby kňazi, ktorí s námahou a v samote pastoračne pôsobia, pociťovali neustálu pomoc a podporu Pána a spoločenstva.
  • Úmysel KBS na júl: Nech sa oslavy dedičstva otcov našej viery, sv. Cyrila a Metoda, prejavia v živote národa.
  • Modlí sa o. Juraj Spuchľák, riaditeľ Rádia Lumen.
  • Za zdravie, za uzdravenie mojej duše a tela a za celkové uzdravenie, za nájdenie seba samého. Ľubomír
  • Za Božiu pomoc pre dcéru Veroniku, za šťastné donosenie dieťatka, za šťastný pôrod, za lekárov, nech ich ruky a myseľ vedie Pán, za zdravie bábätka a mamky a za ochrancu ich celej mladej rodiny, ako aj zaťa Paľa. Rodičia Hanka a Ján
  • Za telesné a duševné uzdravenie môjho ocka Jozefa, mamky Jany, bratov Martina a Petra a za manžela Tomáša. Nech je Pán Boh stále prítomný v našej rodine a pomáha nám chrániť sa od hriechu. Miroslava
  • Za uzdravenie zo závislosti od alkoholu pre švagra Františka, synovca Petra a kamaráta Dušana,za uzdravenie zo závislosti hry na automaty pre švagra Petra, za dar živej viery v našej rodine a za dcéru Viktorku, aby našla cestu k Bohu. Monika
Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.