TopTip

Pondelkové Zaostrené: Marek Krajčí (aj) o ochrane zdravia

Pondelkové Zaostrené: Marek Krajčí (aj) o ochrane zdravia Minister zdravotníctva Marek Krajčí (vľavo) v spoločnosti redaktora Iva Nováka v našom štúdiu v Banskej Bystrici. (autor foto: Jozef Pikula)

V pondelok o 11:10 odvysielame exkluzívny rozhovor s ministrom zdravotníctva Marekom Krajčím. Zohľadnili sme aj vaše otázky, ktoré ste nám napísali na sociálne siete. 

Sme v druhej vlne pandémie koronavírusu. Ako sú pripravené naše nemocnice? Je to lepšie ako v marci 2020, keď sme boli na začiatku pandémie? Minister zdravotníctva Marek Krajčí bude odpovedať aj na tieto otázky redaktora Iva Nováka. V pondelkovom Zaostrenom sa povenujeme aj konšpiračným teóriám. Minister vám prezradí, prečo si stojí za nosením rúšok a či vníma, že niektoré opatrenia môžu poškodiť pracovníkov v rôznych odvetviach. 

Pozornosť sme venovali aj možnému očkovaniu proti koronavírusu. V odpovediach Mareka Krajčího budete počuť reakciu na to, či bude očkovanie povinné a čo možno čaká tých, ktorí ho odmietnu. V závere diskusie sa venujeme aj začiatku jeho pôsobenia na poste ministra zdravotníctva. Jeho kvality boli spochybnené kvôli angažovaniu sa v kresťanskom spoločenstve. Zmenila Mareka Krajčího otvorená kritika jeho vierovyznania? Počúvajte pondelkové Zaostrené s Ivom Novákom 31. augusta o 11:10, kde si vypočujete i odpovede na poslucháčske otázky, ktoré ste nám napísali na sociálne siete Rádia LUMEN. Reláciu po odvysielaní nájdete aj v našom archíve.

Podobné články

Počúvajte naživo

Aktuálny program

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.