TopTip

POSLEDNÉ MIESTA: Duchovná obnova na Donovaloch

POSLEDNÉ MIESTA: Duchovná obnova na Donovaloch Miroslav Saniga na prechádzke s poslucháčmi počas duchovného pobytu v roku 2022

Duchovný program pod taktovkou Martina Ďuračku, vychádzka do prírody s Miroslavom Sanigom, priestor na duchovné rozhovory. Poďte s nami na duchovnú obnovu od 9. do 11. júna.

Ak potrebujete duchovné povzbudenie a relax v nízkotatranskej prírode, ste na správnej adrese. Počas troch dní na našej duchovnej obnovy zažijete sväté omše, duchovné rozhovory a dozviete sa zaujímavosti z pozadia prípravy nášho programu. 

Stretnete sa s o. Martinom Ďuračkom, ktorého poznáte z utorkových ranných svätých omší v našich priamych prenosoch. Nebudú chýbať tvorcovia nášho programu. Využiť budete môcť tiež prítomnosť o. Jána Krupu, riaditeľa PRE LUMEN, n.o., ktorý bude s o. Martinom Ďuračkom k dispozícii na prijatie sviatosti zmierenia. 

Penzión Zornička poskytuje pohodlie a chutnú stravu pre všetkých účastníkov duchovnej obnovy. 

Duchovný pobyt si môžete objednať:

- online v našom e-shope TU

- telefonicky na čísle: 0918 593 760

Podobné články

Počúvajte naživo

Aktuálny program

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča
Darujte 2% Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.