TopTip

Novinky
Pozývame na stretnutie s našim rádiom do Trnávky

Pozývame na stretnutie s našim rádiom do Trnávky Radovan Pavlík na stretnutí s poslucháčmi v Nových Zámkoch.

Séria stretnutí s vami - s našimi poslucháčmi pokračuje v hlavnom meste. Do Trnávky to nemá ďaleko riaditeľ PRE LUMEN n.o., Radovan Pavlík, ktorý je tam doma. 

Cieľom každého stretnutia tímu Rádia LUMEN s poslucháčmi je prehĺbiť vzťahy v našom spoločenstve pracovníkov a poslucháčov katolíckeho rádia. Chceme vedieť pre koho vysielame a aké sú očakávania našich poslucháčov. "Moderátori majú možnosť vidieť z tváre do tváre ľudí, pre ktorých vysielame. Bez nich (bez tých ľudí) by sme tu neboli a pre nich je tu celá naša námaha," vysvetlil význam výjazdových stretnutí Radovan Pavlík, ešte počas septembrovej Lumentúry na východnom Slovensku. A práve riaditeľ PRE LUMEN n.o. to nebude mať do kostola sv. Dona Bosca ďaleko. Vo farnosti sa aktívne zúčastňuje na farskom živote. V službe akolytátu rozdáva sväté prijímanie na sv. omšiach a prináša eucharistiu tam, kde je to potrebné. 

Okrem Radovana Pavlíka prídu povedať viac o svojej každodennej práci v LUMENE redaktori Ján Heriban a Pavol Hudák. Naše rádio má svojou vlastnú redakciu v hlavnom meste so sídlom na Kapitulskej ulici. Bratislavskí redaktori sa venujú cirkevnému dianiu a zaujímavým témam pre kresťana v súvislosti s dianím v parlamente a v spoločnosti. Ján Heriban zároveň moderuje jednu z najpočúvanejších relácii na vlnách Rádia LUMEN, Zaostrené, v ktorej sa každý druhý pondelok stretáva v diskusiách s politikmi alebo komentátormi diania v spoločnosti. 

Do bratislavskej Trnávky, do kostola sv. Dona Bosca, pozývame všetkých poslucháčov nášho rádia, ale aj zvedavcov, ktorí chcú vedieť viac o našom vysielaní. Stretneme sa v nedeľu 17. novembra pri sv. omšiach o 8:00, 9:30 a o 11:00. Po každej sv. omši krátko predstavíme svoju prácu a potom vás radi privítame pri stánku Rádia LUMEN. Priamo na mieste sa môžete stať patrónom Rádia LUMEN a čerpať výhody z členstva v klube alebo si môžete zapísať úmysel vašej modlitby, ktorý bude zverejnený vo vysielaní Rádia LUMEN. Poslucháči rádia sa potom modlia za jednotlivé prosby zozbierané z farností z celého Slovenska. 

Podobné články

Počúvajte naživo

Aktuálny program

    Na tento deň zatiaľ nie je vytvorený programový plán.
    Na tento deň zatiaľ nie je vytvorený programový plán.
    Na tento deň zatiaľ nie je vytvorený programový plán.

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

Vaše úmysly 15.12.2019

  • Všeobecný úmysel apoštolátu modlitby na december: Aby sa každý štát rozhodol urobiť všetko potrebné pre lepšiu budúcnosť mladých, najmä trpiacich
  • Úmysel KBS na december: Aby narodenie Spasiteľa, ktoré prinieslo radosť celému svetu, zažiarilo v srdciach všetkých ľudí a šírilo lásku a pokoj po celom svete
  • Modlí sa o. Pavol Jurčaga.
  • Chcete, aby sa za vás modlili kňazi v Rádiu LUMEN? Napíšte nám svoju prosbu na umysel@lumen.sk a my ju uverejníme na tomto mieste
Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.