TopTip

Novinky
Pozývame na stretnutie s našim rádiom do Trnávky

Pozývame na stretnutie s našim rádiom do Trnávky Radovan Pavlík na stretnutí s poslucháčmi v Nových Zámkoch.

Séria stretnutí s vami - s našimi poslucháčmi pokračuje v hlavnom meste. Do Trnávky to nemá ďaleko riaditeľ PRE LUMEN n.o., Radovan Pavlík, ktorý je tam doma. 

Cieľom každého stretnutia tímu Rádia LUMEN s poslucháčmi je prehĺbiť vzťahy v našom spoločenstve pracovníkov a poslucháčov katolíckeho rádia. Chceme vedieť pre koho vysielame a aké sú očakávania našich poslucháčov. "Moderátori majú možnosť vidieť z tváre do tváre ľudí, pre ktorých vysielame. Bez nich (bez tých ľudí) by sme tu neboli a pre nich je tu celá naša námaha," vysvetlil význam výjazdových stretnutí Radovan Pavlík, ešte počas septembrovej Lumentúry na východnom Slovensku. A práve riaditeľ PRE LUMEN n.o. to nebude mať do kostola sv. Dona Bosca ďaleko. Vo farnosti sa aktívne zúčastňuje na farskom živote. V službe akolytátu rozdáva sväté prijímanie na sv. omšiach a prináša eucharistiu tam, kde je to potrebné. 

Okrem Radovana Pavlíka prídu povedať viac o svojej každodennej práci v LUMENE redaktori Ján Heriban a Pavol Hudák. Naše rádio má svojou vlastnú redakciu v hlavnom meste so sídlom na Kapitulskej ulici. Bratislavskí redaktori sa venujú cirkevnému dianiu a zaujímavým témam pre kresťana v súvislosti s dianím v parlamente a v spoločnosti. Ján Heriban zároveň moderuje jednu z najpočúvanejších relácii na vlnách Rádia LUMEN, Zaostrené, v ktorej sa každý druhý pondelok stretáva v diskusiách s politikmi alebo komentátormi diania v spoločnosti. 

Do bratislavskej Trnávky, do kostola sv. Dona Bosca, pozývame všetkých poslucháčov nášho rádia, ale aj zvedavcov, ktorí chcú vedieť viac o našom vysielaní. Stretneme sa v nedeľu 17. novembra pri sv. omšiach o 8:00, 9:30 a o 11:00. Po každej sv. omši krátko predstavíme svoju prácu a potom vás radi privítame pri stánku Rádia LUMEN. Priamo na mieste sa môžete stať patrónom Rádia LUMEN a čerpať výhody z členstva v klube alebo si môžete zapísať úmysel vašej modlitby, ktorý bude zverejnený vo vysielaní Rádia LUMEN. Poslucháči rádia sa potom modlia za jednotlivé prosby zozbierané z farností z celého Slovenska. 

Podobné články

Počúvajte naživo

Aktuálny program

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

Vaše úmysly 28.01.2021

  • Všeobecný úmysel apoštolátu modlitby na január: Aby nám Pán dal milosť bratsky spolunažívať s príslušníkmi iných náboženstiev, navzájom sa za seba modliť a byť voči všetkým otvorení.
  • Úmysel KBS na január: Aby sme boli na príhovor Panny Márie Bohorodičky chránení pred každým vírusom, ktorý zabíja telo, ale najmä dušu.
  • Modlí sa o. Pavol Jurčaga.
  • Chcete, aby sa za vás modlili kňazi v Rádiu LUMEN? Napíšte nám svoju prosbu na umysel@lumen.sk a my ju uverejníme na tomto mieste
  • Za zdravie a Božiu pomoc pre ocka. Jozef
  • Za obrátenie. Jano
Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.