TopTip

Novinky
Prajeme vám požehnané Vianoce a celý nastávajúci rok 2020

Prajeme vám požehnané Vianoce a celý nastávajúci rok 2020

Po roku sú tu opäť najkrajšie sviatky roka. Je to čas, keď sa aj my chceme vám poďakovať za vašu priazeň Rádiu LUMEN a spoločne si popriať požehnané vianočné dni!

"Milí naši poslucháči! V tejto vzácnej chvíli by sme sa vám chceli poďakovať za všetko , čo pre nás obetujete. Za vaše modlitby, vďaka ktorým sme stále silní vo viere. Za Vašu hmotnú podporu, vďaka ktorej môžeme pre vás vysielať. Za vaše spoločenstvo, vďaka ktorému cítime, že sa na seba môžeme stále spoľahnúť. Sme šťastní, že vás môžeme sprevádzať vašim životom a ponúkať vám vieru, nádej a lásku vždy, keď ju potrebujete. Hoci nikdy nebudeme dokonalí, pretože aj my sme len ľudia, našou snahou je robiť si svoju prácu najlepšie ako vieme. Úprimne vyslovujeme Pán Boh zaplať vám, milí poslucháči, ako i našim otcom biskupom, ktorí sú našimi vlastníkmi, aj za tento rok našej už 26-ročnej histórie. Som šťastná , že v rádiu LUMEN a v PRE Lumene pracujú skvelí ľudia, ktorí sa k svojmu poslaniu správajú zodpovedne a s láskou ako k vlastnej rodine," povzbudzuje vo vianočnom príhovore Zuzana Szakácsová, výkonná riaditeľka a konateľka spoločnosti Rádio LUMEN. 

„V Betleheme to všetko začalo. Tu prišiel na svet a stal sa človekom. Stal sa jedným z nás. Bez jasličiek by nebol ani kríž. Pred dvetisíc rokmi i dnes prichádza rovnako medzi nás. Do stredu našich rodín. Často v najblizšie dni v našich rozhovoroch zaznie otázka: Čo si dostal od Ježiška? Odpovie niekto na túto otázku slovami - Lásku? Práve tá prichádza v malom dieťati na svet. Božia láska. Nikomu sa nasilu nenatíska, ale prichádza ako dar. Najväčší dar. Lenže skutočným darom sa stane len pre tých, ktorí ju príjmu. 
Jeziš prichádza na svet ako dlho očakávaný a ohlasovaný Mesiáš. Prichádza, aby nás vykúpil. Túži vstúpiť do nášho srdca a naplniť ho láskou. Nezabudnime na to nielen počas týchto sviatočných dní, ale ani počas ďalšieho povianočného obdobia. Stíšme sa preto teraz pri jasličkách a načerpajme pri nich silu, aby sme posolstvo Lásky mohli šíriť ďalej,"
uvádza vo svojom vianočnom príhovore Radovan Pavlík, riaditeľ PRE LUMEN n.o.

Všetci, čo sa podieľajú na príprave programu, vysielania a činnosti Rádia LUMEN spoza mikrofónu i mimo neho vám prajeme požehnané Vianoce!

Podobné články

Počúvajte naživo

Aktuálny program

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

Vaše úmysly 20.01.2020

  • Všeobecný úmysel apoštolátu modlitby na január: Aby sa kresťania, príslušníci iných náboženstiev a všetci ľudia dobrej vôle zasadzovali za mier a spravodlivosť vo svete
  • Úmysel KBS na január: Aby si každý z nás uvedomoval, že jednota medzi kresťanmi je podmienkou účinnejšieho svedectva o Božej láske
  • Modlí sa o. Ján Krupa.
  • Chcete, aby sa za vás modlili kňazi v Rádiu LUMEN? Napíšte nám svoju prosbu na umysel@lumen.sk a my ju uverejníme na tomto mieste
  • Za zdravie a Božiu pomoc pre sestru Majku, aby zvládla náročné obdobie, ktorým prechádza. Katka
  • Za ukončenie hriešneho života mojej manželky Jarmilky. Miro
Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.