TopTip

Prajeme Vám požehnanú Veľkú noc!

Prajeme Vám požehnanú Veľkú noc!

Veľká noc je pre kresťana prameňom viery vo večný život. Rádio LUMEN vám želá požehnané prežitie sviatočných dní. Veríme, že aj cez naše vysielanie sme vám boli oporou.

Ďakujeme za vašu priazeň, za množstvo veľkonočných pozdravov, ktoré ste adresovali do nášho rádia e-mailom, klasickou poštou alebo cez sociálne siete. Každé prianie si nesmierne vážime. Celý kolektív pracovníkov nášho rádia vám vyprosuje veľa Božieho požehnania do náročných dní, ktoré prežívame.

Kristus vstal z mŕtvych!

Podobné články

Počúvajte naživo

Aktuálny program

    Na tento deň zatiaľ nie je vytvorený programový plán.

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

Vaše úmysly 13.05.2021

  • Všeobecný úmysel apoštolátu modlitby na máj: Za finančníkov, aby spolupracovali s vládami na regulovaní oblasti financií a tak uchránili občanov pred nebezpečenstvami.
  • Úmysel KBS na máj: Aby sme dobrým príkladom života šírili evanjelium vo svojom okolí.
  • Modlí sa o. Pavol Jurčaga.
  • Chcete, aby sa za vás modlili kňazi v Rádiu LUMEN? Napíšte nám svoju prosbu na umysel@lumen.sk a my ju uverejníme na tomto mieste
  • Za zvládnutie ťažkej osobnej životnej situácie a za správne rozhodnutie v osobnom i pracovnom živote a nájdenie životného partnera (manžela) v súlade s Božou vôľou. Jana
  • Za zdravie a Božie požehnanie môjho manžela Jozefa. Veronika
Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.