TopTip

Prajeme Vám požehnanú Veľkú noc!

Prajeme Vám požehnanú Veľkú noc!

Veľká noc je pre kresťana prameňom viery vo večný život. Rádio LUMEN vám želá požehnané prežitie sviatočných dní. Veríme, že aj cez naše vysielanie sme vám boli oporou.

Ďakujeme za vašu priazeň, za množstvo veľkonočných pozdravov, ktoré ste adresovali do nášho rádia e-mailom, klasickou poštou alebo cez sociálne siete. Každé prianie si nesmierne vážime. Celý kolektív pracovníkov nášho rádia vám vyprosuje veľa Božieho požehnania do náročných dní, ktoré prežívame.

Kristus vstal z mŕtvych!

Podobné články

Počúvajte naživo

Aktuálny program

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

Vaše úmysly 24.09.2021

  • Všeobecný úmysel apoštolátu modlitby na september: Aby sme všetci vedeli robiť odvážne rozhodnutia v prospech jednoduchého životného štýlu, šetrnému voči životnému prostrediu, a aby sme sa tešili z mládeže, ktorá si radikálne osvojila tento štýl.
  • Úmysel KBS na september: Aby sa posolstvo evanjelia stávalo viditeľným v praktických činoch a živote našej spoločnosti.
  • Chcete, aby sa za vás modlili kňazi v Rádiu LUMEN? Napíšte nám svoju prosbu na umysel@lumen.sk a my ju uverejníme na tomto mieste
Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.