TopTip

Už čoskoro vo vysielaní
Predvolebná diskusia: Má kresťan koho voliť?

Predvolebná diskusia: Má kresťan koho voliť? zdroj foto: pexels.com

Voľby do NR SR budú 29. februára 2020. Rádio LUMEN prinesie v pondelok 17. februára predvolebnú diskusiu Zaostrené. V najbližších dňoch uverejníme aj videozáznam z diskusie.

Možno aj vás sprevádzajú v týchto dňoch otázky: Má kresťan koho voliť? Ako odpovedať na najpálčivejšie problémy našej spoločnosti? Čo je pre kresťana v politike najdôležitejšie?

O týchto témach budeme diskutovať v našej predvolebnej debate na vlnách Rádia LUMEN. V premiére ju uvedieme v pondelok 17. februára v relácii Zaostrené v čase 11:10-11:55. Navyše z relácie uvedieme na našom youtube kanáli aj videozáznam. Takto sa naša diskusia bude šíriť aj v priestore mimo vysielania Rádia LUMEN a aj vy ju môžete odporučiť svojim známym. 

Diskusia o politike bez politikov

Našim cieľom je priniesť 3 zaujímavé pohľady na dianie na našej politickej scéne. Preto sme priestor v diskusii dali nie politikom, ale hosťom, ktorí politický život sledujú z pozície veriaceho človeka bez konkrétnej sympatie k nejakej politickej strane. 

Diskutovať budeme v zostave: kňaz Jozef Vadkerti, odborník na sociálnu náuku Cirkvi; Stanislav Košč, dlhoročný vysokoškolský pedagóg na KU v Ružomberku venujúci sa sociálnej náuke Cirkvi, dnes pracovník Spišskej katolíckej charity; František Bartek, Spoločenstvo Ladislava Hanusa.

Nalaďte si nás v pondelok 17. februára o 11:10 (reprízu relácie vysielame v sobotu 22. februára o 13:00) alebo nás sledujte na sociálnych sieťach, kde bude čoskoro k dispozícii videozáznam z diskusie, prípadne si nás vypočujte na našich podcastoch: SoundCloudSpotify, Apple podcasts, Google podcasts či TuneIn.

Podobné články

Počúvajte naživo

Aktuálny program

    Na tento deň zatiaľ nie je vytvorený programový plán.
    Na tento deň zatiaľ nie je vytvorený programový plán.
    Na tento deň zatiaľ nie je vytvorený programový plán.

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

Vaše úmysly 05.04.2020

  • Modlí sa o. Ján Sabol.
  • Chcete, aby sa za vás modlili kňazi v Rádiu LUMEN? Napíšte nám svoju prosbu na umysel@lumen.sk a my ju uverejníme na tomto mieste
  • Za mamku, ktorá má dnes narodeniny a za celú rodinu, od ktorej som odlúčená kvôli pandémii. Andrea
  • Za pokoj v rodine mojej sestry Miroslavy. Peter
Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.