TopTip

Už čoskoro vo vysielaní
Predvolebná diskusia: Má kresťan koho voliť?

Predvolebná diskusia: Má kresťan koho voliť? zdroj foto: pexels.com

Voľby do NR SR budú 29. februára 2020. Rádio LUMEN prinesie v pondelok 17. februára predvolebnú diskusiu Zaostrené. V najbližších dňoch uverejníme aj videozáznam z diskusie.

Možno aj vás sprevádzajú v týchto dňoch otázky: Má kresťan koho voliť? Ako odpovedať na najpálčivejšie problémy našej spoločnosti? Čo je pre kresťana v politike najdôležitejšie?

O týchto témach budeme diskutovať v našej predvolebnej debate na vlnách Rádia LUMEN. V premiére ju uvedieme v pondelok 17. februára v relácii Zaostrené v čase 11:10-11:55. Navyše z relácie uvedieme na našom youtube kanáli aj videozáznam. Takto sa naša diskusia bude šíriť aj v priestore mimo vysielania Rádia LUMEN a aj vy ju môžete odporučiť svojim známym. 

Diskusia o politike bez politikov

Našim cieľom je priniesť 3 zaujímavé pohľady na dianie na našej politickej scéne. Preto sme priestor v diskusii dali nie politikom, ale hosťom, ktorí politický život sledujú z pozície veriaceho človeka bez konkrétnej sympatie k nejakej politickej strane. 

Diskutovať budeme v zostave: kňaz Jozef Vadkerti, odborník na sociálnu náuku Cirkvi; Stanislav Košč, dlhoročný vysokoškolský pedagóg na KU v Ružomberku venujúci sa sociálnej náuke Cirkvi, dnes pracovník Spišskej katolíckej charity; František Bartek, Spoločenstvo Ladislava Hanusa.

Nalaďte si nás v pondelok 17. februára o 11:10 (reprízu relácie vysielame v sobotu 22. februára o 13:00) alebo nás sledujte na sociálnych sieťach, kde bude čoskoro k dispozícii videozáznam z diskusie, prípadne si nás vypočujte na našich podcastoch: SoundCloudSpotify, Apple podcasts, Google podcasts či TuneIn.

Podobné články

Počúvajte naživo

Aktuálny program

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

Vaše úmysly 22.02.2020

  • Všeobecný úmysel apoštolátu modlitby na február: Aby bol vypočutý a uznaný hlas našich bratov migrantov, ktorí padli do rúk obchodníkov s ľuďmi
  • Úmysel KBS na február: Aby nezamestnaní, bezdomovci a chudobní našli pochopenie, ako aj konkrétnu pomoc pri prekonávaní svojich ťažkostí
  • Modlí sa o. Pavol Jurčaga.
  • Chcete, aby sa za vás modlili kňazi v Rádiu LUMEN? Napíšte nám svoju prosbu na umysel@lumen.sk a my ju uverejníme na tomto mieste
  • Za uzdravenie mojej mamičky
  • Za úspešnú operáciu pre Žofiu, našu mamku a babku. Syn Marián s celou rodinou
Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.