TopTip

Prežite leto s nami: začnite oddychovým čítaním časopisu LUMEN klub!

Prežite leto s nami: začnite oddychovým čítaním časopisu LUMEN klub!

Na začiatku horúcich dní si vo svojich poštových schránkach patróni Rádia LUMEN mohli nájsť druhé číslo časopisu LUMEN klub. Okrem oddychového a inšpiratívneho čítania prinieslo aj pokračovanie veľkej súťaže o zájazd v roku 2023 - „Správne naladení s nebeskými patrónmi“.   

V letnom vydaní časopisu LUMEN klub čitateľom prinášame: 

Rozhovor s Monikou Kandráčovou, ktorá svojím spevom obohatila Rozhlasovú púť Rádia LUMEN, o piesňach, rodine, jej letných plánoch i o vzťahu k pútnickému miestu Studnička na Starých Horách.

V tohtoročnom seriáli „Bližšie k našim nebeským patrónom“ predstavujeme ďalšieho patróna z našej rozhlasovej kaplnky sv. Michala archanjela, a to prvého slovanského pápeža, človeka úsmevu – svätého Jána Pavla II.

O tom, že život v ústraní môže priniesť veľa darov, talentov a tvorivosti, ktoré boli dovtedy prehlušené životom a povinnosťami v meste, porozprával kňaz, ktorého hlas poznáte z relácie Od ucha k duchu, dp. Ján Krajčík.

V časopise sa dozviete aj odpoveď na otázku: Kde nás v lete 2022 nájdete? Naplánujte si leto 2022, tak, aby sme sa stretli! Už teraz sa tešíme na osobné stretnutia s vami!

Ďalej vám ponúkame tipy na letné aktivity, výlety či cestovanie po svete od našich kolegov.

Osvieženie neodmysliteľné patrí k letu, preto ani obsah nášho časopisu sme nezabudli osviežiť receptom, vhodným napr. na letné oslavy, posedenia či rodinné stretnutia – o chutné Mini Pavlove torty sa s čitateľmi podelil o. Ján Krupa.

Prvou súťažou v časopise je HÁDANKA, preto pošlite kupón so správnou odpoveďou k hádanke čo najskôr a vyhrajte! Jedného z vás odmeníme pápežským tričkom a knihou, a to už 22. júla 2022.

Všeobecné podmienky súťaže nájdete TU.

Druhá celoročná čitateľská súťaž „SME SPRÁVNE NALADENÍ s našimi nebeskými patrónmi“ je aj naďalej skúškou vytrvalosti pre všetkých verných patrónov. V jej závere budú v špeciálnom vianočnom vysielaní odmenení dvaja výhercovia veľmi atraktívnymi a hodnotnými cenami.

Všeobecné podmienky súťaže nájdete TU.

Časopis LUMEN klub posielame štyrikrát ročne našim patrónom - pravidelným prispievateľom.

Preto neváhajte a buďte jedným z nich! Stačí sa zaregistrovať a získať tak možnosť zapájať sa do súťaží o atraktívne ceny: NA TOMTO MIESTE.

 

Podobné články

Počúvajte naživo

Aktuálny program

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

V prípade, že žijete v zahraničí napríklad projekt
Modernes Haus mit nur 6,5 m Breite.

Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.