TopTip

Prežite s nami fatimskú sobotu na Studničke na Starých Horách

Prežite s nami fatimskú sobotu na Studničke na Starých Horách zdroj foto: archív Rádia LUMEN

Prvá septembrová sobota je tradične Dňom modlitby a spoločenstva. Radi sa s vami stretneme pri modlitbe posvätného ruženca, svätej omši a pri našom stánku.

Deň modlitby a spoločenstva sa bude konať v sobotu 4. septembra opäť v oklieštenej podobe. Z dôvodu pandemických opatrení nebudeme otvárať brány našich priestorov v Banskej Bystrici. Avšak na tradičnom programe na Studničke na Starých Horách sa nič nemení. 

Pozývame vás na modlitbu posvätného ruženca od 9:45 a na svätú omšu od 10:30, ktorú bude v priamom prenose celebrovať Mons. Branislav Koppal, generálny vikár Banskobystrickej diecézy. 

Tešíme sa na vás tiež v stánku Rádia LUMEN, kde si budete môcť zakúpiť aj rúška s podobizňou pápeža Františka, tričká s grafikou miest, ktoré pápež navštívi a sviečky s logom apoštolskej cesty Svätého Otca. 

Dovidenia v sobotu 4. septembra na Starých Horách!

Podobné články

Počúvajte naživo

Aktuálny program

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

V prípade, že žijete v zahraničí napríklad projekt
Maison de famille sans barrières et sans garage.

Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.