TopTip

Priame prenosy svätých omší o 8:30 a 18:00 aj s biskupmi

Priame prenosy svätých omší o 8:30 a 18:00 aj s biskupmi Svätú omšu v nedeľu 15. marca z Kostola Sv. Rodiny v košickej Furči celebroval v priamom prenose Rádia LUMEN Mons. Bernard Bober, košický arcibiskup-metropolita. (autor foto: Jaroslav Fabian)

Pozrite si pravidelne aktualizovaný prehľad našich priamych prenosov a LIVE vysielaní cez facebook.

V situácii, keď sa neslúžia sv. omše za účasti veriacich robíme všetko preto, aby sme vás nenechali bez liturgického slávenia. Sv. omše vysielané z Banskej Bystrice vysielame naživo cez LIVE stream na facebooku Rádia LUMEN. Po odvysielaní si tieto sv. omše môžete na facebooku pozrieť aj neskôr. 

Sväté omše vo vysielaní Rádia Lumen:

nedeľa 12. apríla

08:30 – Veľkonočná nedeľa - Katedrála sv. Františka Xaverského v Banskej Bystrici. Predsedá Mons. Marián Chovanec, banskobystrický diecézny biskup 

18:00 – Kostol Sv. Rodiny v Košiciach - Aurel Halajčík, farár (LIVE stream cez youtube kanál farnosti Sv. Rodiny v Košiciach)

 

Informácie o priamych prenosoch a celebrantoch pravidelne aktualizujeme...

Podobné články

Počúvajte naživo

Aktuálny program

    Na tento deň zatiaľ nie je vytvorený programový plán.

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

Vaše úmysly 13.05.2021

  • Všeobecný úmysel apoštolátu modlitby na máj: Za finančníkov, aby spolupracovali s vládami na regulovaní oblasti financií a tak uchránili občanov pred nebezpečenstvami.
  • Úmysel KBS na máj: Aby sme dobrým príkladom života šírili evanjelium vo svojom okolí.
  • Modlí sa o. Pavol Jurčaga.
  • Chcete, aby sa za vás modlili kňazi v Rádiu LUMEN? Napíšte nám svoju prosbu na umysel@lumen.sk a my ju uverejníme na tomto mieste
  • Za zvládnutie ťažkej osobnej životnej situácie a za správne rozhodnutie v osobnom i pracovnom živote a nájdenie životného partnera (manžela) v súlade s Božou vôľou. Jana
  • Za zdravie a Božie požehnanie môjho manžela Jozefa. Veronika
Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.