TopTip

Už čoskoro vo vysielaní
Priame prenosy zo Svetových dní mládeže v Paname

Priame prenosy zo Svetových dní mládeže v Paname Ulice Panama City zaplnené mladými na otváracej svätej omši. (foto - Dominik Kadlečík)

Zažite spolu s nami atmosféru v Paname so Svätým Otcom Františkom. Prinášame prehľad našich priamych prenosov a špeciálnych vysielaní z SDM v Paname.

Svetové dni mládeže sú mimoriadnou príležitosťou pre mladých ľudí prehĺbiť svoju vieru, zažiť spoločenstvo iných mladých z celého sveta a stretnúť sa s pápežom Františkom. Ak chcete aj vy aspoň trochu zakúsiť z atmosféry v Paname, tak sledujte naše priame prenosy. 

Sobota 26.1.2019   13:00 – 15:00   Krížová cesta s mladými   (ZÁZNAM)

Nedeľa 27.1.2019   14:00 – 16:00   Hlavná sv. omša Svetových dní mládeže s pápežom Františkom   (PRIAMY PRENOS)

Ďalšie nahrávky zo svetových dní mládeže vám ponúkneme vo vysielaní v pondelok a v utorok 28. - 29. januára v špeciálnych vydaniach relácii Študentské šapitó, Duchovný obzor a denne v živom vysielaní a spravodajskom bloku INFOLUMEN o 17:30. 

Podobné články

Aktuálny program

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

Vaše úmysly 24.04.2019

  • Všeobecný úmysel apoštolátu modlitby na apríl: Za lekárov a humanitárnych pracovníkov, ktorí pomáhajú vo vojnových oblastiach a riskujú vlastné životy pre záchranu druhých
  • Úmysel KBS na apríl: Aby posolstvo veľkonočnej lásky naplnilo srdcia veriacich nádejou a dôverou v Božie Milosrdenstvo.
  • Chcete, aby sa za vás modlili kňazi v Rádiu LUMEN? Napíšte nám svoju prosbu na umysel@lumen.sk a my ju uverejníme na tomto mieste
Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.