TopTip

PRIAMY PRENOS: Pamätný deň biskupa Jána Vojtaššáka

PRIAMY PRENOS: Pamätný deň biskupa Jána Vojtaššáka Boží sluha biskup Ján Vojtaššák

4. augusta si pripomíname 55. výročie odchodu Božieho sluhu biskupa Jána Vojtaššáka do večnosti. V sobotu 8. augusta odvysielame priamy prenos zo Zákamenného.

V sobotu 8. augusta o 10.30 hod. v Zákamennom budú veriaci ďakovať za dar jeho života a požehnanej biskupskej služby. 

Slávnostnú svätú omšu bude celebrovať Mons. Štefan Sečka, spišský diecézny biskup, spolu so spišským pomocným biskupom Mons. Jánom Kubošom. V homílii sa prítomným prihovorí Mons. Roman Czudek, rektor Pápežského ústavu Nepomucenum v Ríme. 

Rádio LUMEN a TV Lux zabezpečia priamy prenos slávnosti v priamom prenose. Organizátori prosia všetkých, ktorí sa tejto púte zúčastnia, o rešpektovanie a dodržiavanie opatrení a hygienických odporúčaní. Tí, ktorým to zdravotné a iné problémy nedovolia, odporúčajú zúčastniť sa púte do Zákamenného cez priamy prenos. Rádio LUMEN začne svoj priamy prenos už o 10:00. Pútnický program sa začína modlitbou posvätného ruženca. 

Hľadajte stánok Rádia LUMEN

Priamo pred kostolom Nanebovzatia Panny Márie v Zákamennom nájdete pred sv. omšou a aj po nej stánok Rádia LUMEN. Naši kolegovia vám radi pomôžu so zapísaním úmyslov vašich modlitieb do vysielania Rádia LUMEN. V stánku nájdete aj nové pútnické sady a darčekové predmety pre deti z našej ponuky. Osobne sa na vás v stánku tešia aj moderátor Ivo Novák a náboženský redaktor Pavol Jurčaga. 

 

 

Podobné články

Počúvajte naživo

Aktuálny program

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.