TopTip

Novinky
Prišla, videla a zvíťazila. Anna z Ľutily vyhrala na púti v Krakove!

Prišla, videla a zvíťazila. Anna z Ľutily vyhrala na púti v Krakove! Naša poslucháčka Anna vyhrala v Krakove kúpeľný pobyt v Nimnici. Na fotografii s náboženským redaktorom Pavlom Jurčagom.

Veni, vidi, vici. Presne takto prežívala svoju prvú púť v Krakove naša poslucháčka Anna. Prišla, videla a zvíťazila v našej pútnickej súťaži.

15. rozhlasová púť Rádia LUMEN v Krakove priniesla okrem duchovného programu aj pútnickú súťaž. Ak ste nám symbolicky priamo na púti prispeli na činnosť Rádia LUMEN sumou 15 eur, mohli ste byť odmenení suvenírmy s logom Rádia LUMEN a hlavnou cenou - kúpeľným pobytom pre dve osoby v Nimnici, ktorý obsahuje aj procedúry. 

Šťastie na púti postretlo pani Annu Danišovú z Ľutily (okres Žiar nad Hronom), ktorá na púť v Krakove prišla len po prvý raz a hneď bola za to bohato odmenená. "Vôbec som to nečakala, je to niečo úžasné. Ďakujem Panne Márii, aj všetkým svätým, že som tento dar dostala," povedala s dojatím v hlase naša výherkyňa. 

Pani Anna vezme na kúpeľný pobyt svojho manžela a spoločne si doprajú víkend s procedúrami v krásnom prostredí v Nimnici. Na púť však v prvom rade prišla s viacerými osobnými úmyslami. "Modlím sa každý deň Korunku Božieho milosrdenstva a dnes tu prosím o pokoj v rodine," prezradila odmenená pútnička. 

Pre našich podporovateľov a patrónov aj v týchto dňoch pripravujeme súťaže a rôzne odmeny. Staňte sa aj vy členmi nášho LUMEN klubu a čerpajte výhody z členstva!

Podobné články

Počúvajte naživo

Aktuálny program

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

Vaše úmysly 04.06.2020

  • Modlí sa o. Ján Krupa.
  • Chcete, aby sa za vás modlili kňazi v Rádiu LUMEN? Napíšte nám svoju prosbu na umysel@lumen.sk a my ju uverejníme na tomto mieste
  • Za zosnulého svokra Vojtecha, ktorý nás opustil už pred 23 rokmi. Zuzana
  • Za babku Anku, za silu a trpezlivosť znášať chorobu a ťarchu každodennej bolesti. Vnučka Betka
Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.