TopTip

Z domova
Problémy s novým webom lumen.sk? Radi pomôžeme!

Problémy s novým webom lumen.sk? Radi pomôžeme!

zdroj foto: flickr.com, rawpixel.com - CC licencia

Nový web lumen.sk, ktorý vám ponúkame od mesiaca máj priniesol množstvo nových funkcii. Ak vám niektoré nefungujú, zrejme ide o nastavenie vášho počítača. 

Medzi hlavné novinky na našom webe patrí vynovený player živého vysielania, aktuálny program, archív naposledy odvysielaných relácii, či predpoveď počasia s meteorológom Petrom Jurčovičom z ranného vysielania (všetko vpravo). Ak vám niektorá z týchto vecí nefunguje, odporúčame stlačiť súčasne tlačidlá ctrl+F5 na klávesnici vášho počítača. Po tejto úprave zvyčajne všetky funkcie internetovej stránky pracujú bezchybne. 

V prípade problémov orientácie v archíve vám odporúčame hľadať vami žiadané relácie v zložke RELÁCIE (vo vrchnej časti schránky). Tam ich nájdete roztriedené podľa zamerania. Po kliknutí na názov vyhľadávanej relácie sa vám zobrazia naposledy uložené časti. Archív Rádia LUMEN z predošlej verzie stránky bol zachovaný a je k dispozícii v pôvodnom rozsahu.

V prípade záujmu o podporu nášho rádia stačí kliknúť na ľavej strane na pohyblivé tlačidlo PODPORTE VAŠE RÁDIO, prípadne LUMEN klub. 

S novou verziou webstránky prinášame aj vyhovujúce zobrazenie pre mobilné zariadenia. Aj túto možnosť môžete využiť v prípade, že si radi pozriete aktuálne informácie o Rádiu LUMEN napríklad vo svojom mobilnom telefóne s pripojením na internet.

V prípade nejasností a otázok ohľadom vynovenej internetovej stránky sa na nás môžete obrátiť e-mailom na adresu: novak@lumen.sk

Podobné články

Počúvajte naživo

Aktuálny program

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

Vaše úmysly 19.07.2019

  • Všeobecný úmysel apoštolátu modlitby na júl: Za politikov, vedcov a ekonómov, aby spolupracovali pri ochrane svetových morí a oceánov
  • Úmysel KBS na júl: Aby sme prázdninový čas správne využívali na oddych i rekreáciu a nezabúdali na stretnutie s Pánom pri modlitbe a v Eucharistii
  • Modlí sa o. Ján Sabol.
  • Chcete, aby sa za vás modlili kňazi v Rádiu LUMEN? Napíšte nám svoju prosbu na umysel@lumen.sk a my ju uverejníme na tomto mieste
  • Za skoré uzdravenie sestry Janky. Monika
  • Za moju dcéru Janku, ktorá čaká 6 dieťa. Za silu a trpezlivosť pre ňu. Mama
Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.