TopTip

Z domova
Problémy s novým webom lumen.sk? Radi pomôžeme!

Problémy s novým webom lumen.sk? Radi pomôžeme!

zdroj foto: flickr.com, rawpixel.com - CC licencia

Nový web lumen.sk, ktorý vám ponúkame od mesiaca máj priniesol množstvo nových funkcii. Ak vám niektoré nefungujú, zrejme ide o nastavenie vášho počítača. 

Medzi hlavné novinky na našom webe patrí vynovený player živého vysielania, aktuálny program, archív naposledy odvysielaných relácii, či predpoveď počasia s meteorológom Petrom Jurčovičom z ranného vysielania (všetko vpravo). Ak vám niektorá z týchto vecí nefunguje, odporúčame stlačiť súčasne tlačidlá ctrl+F5 na klávesnici vášho počítača. Po tejto úprave zvyčajne všetky funkcie internetovej stránky pracujú bezchybne. 

V prípade problémov orientácie v archíve vám odporúčame hľadať vami žiadané relácie v zložke RELÁCIE (vo vrchnej časti schránky). Tam ich nájdete roztriedené podľa zamerania. Po kliknutí na názov vyhľadávanej relácie sa vám zobrazia naposledy uložené časti. Archív Rádia LUMEN z predošlej verzie stránky bol zachovaný a je k dispozícii v pôvodnom rozsahu.

V prípade záujmu o podporu nášho rádia stačí kliknúť na ľavej strane na pohyblivé tlačidlo PODPORTE VAŠE RÁDIO, prípadne LUMEN klub. 

S novou verziou webstránky prinášame aj vyhovujúce zobrazenie pre mobilné zariadenia. Aj túto možnosť môžete využiť v prípade, že si radi pozriete aktuálne informácie o Rádiu LUMEN napríklad vo svojom mobilnom telefóne s pripojením na internet.

V prípade nejasností a otázok ohľadom vynovenej internetovej stránky sa na nás môžete obrátiť e-mailom na adresu: novak@lumen.sk

Podobné články

Aktuálny program

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Vaše úmysly 18.07.2018

  • Milí poslucháči, svoje úmysly modlitieb nám posielajte emailom na umysel@lumen.sk
  • Všeobecný úmysel apoštolátu modlitby na júl: Aby kňazi, ktorí s námahou a v samote pastoračne pôsobia, pociťovali neustálu pomoc a podporu Pána a spoločenstva.
  • Úmysel KBS na júl: Nech sa oslavy dedičstva otcov našej viery, sv. Cyrila a Metoda, prejavia v živote národa.
  • Modlí sa o. Juraj Spuchľák, riaditeľ Rádia Lumen.
  • Za zdravie, za uzdravenie mojej duše a tela a za celkové uzdravenie, za nájdenie seba samého. Ľubomír
  • Za Božiu pomoc pre dcéru Veroniku, za šťastné donosenie dieťatka, za šťastný pôrod, za lekárov, nech ich ruky a myseľ vedie Pán, za zdravie bábätka a mamky a za ochrancu ich celej mladej rodiny, ako aj zaťa Paľa. Rodičia Hanka a Ján
  • Za telesné a duševné uzdravenie môjho ocka Jozefa, mamky Jany, bratov Martina a Petra a za manžela Tomáša. Nech je Pán Boh stále prítomný v našej rodine a pomáha nám chrániť sa od hriechu. Miroslava
  • Za uzdravenie zo závislosti od alkoholu pre švagra Františka, synovca Petra a kamaráta Dušana,za uzdravenie zo závislosti hry na automaty pre švagra Petra, za dar živej viery v našej rodine a za dcéru Viktorku, aby našla cestu k Bohu. Monika
Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.