TopTip

Program rozhlasových duchovných cvičení s Mariánom Bublincom

Program rozhlasových duchovných cvičení s Mariánom Bublincom

Veľkú noc zrejme opäť prežijeme len doma. O to viac potrebujeme svoj duchovný život prehĺbiť. Pozývame vás na duchovné cvičenia v našom vysielaní (25. - 27. marca).

Rok svätého Jozefa ovplyvní aj program rozhlasových duchovných cvičení. Už 14. ročník obľúbeného podujatia na vlnách katolíckeho rádia sa uskutoční v rozhlasovej Kaplnke sv. Michala archanjela, banskobystrickej katedrále a v štúdiu Rádia LUMEN. Hlavná téma "Jozef, neboj sa..." upriami pozornosť poslucháčov na nenápadný a predsa duchovne bohatý život svätého Jozefa. 

Duchovné cvičenia povedie Mons. Marián Bublinec, biskupský vikár pre katechézu a novú evanjelizáciu v Banskobystrickej diecéze. 

Poslucháči si vybrané časti programu môžu pozrieť aj cez live stream na facebooku Rádia LUMEN. Takýmto spôsobom odvysielame štvrtkovú pobožnosť krížovej cesty, všetky sväté omše a adorácie. 

Povedzte svojim blízkym, že Rádio LUMEN pozýva všetkých veriacich spojiť sa na vlnách katolíckeho rádia a pripraviť sa na Veľkú noc. 

Podobné články

Počúvajte naživo

Aktuálny program

    Na tento deň zatiaľ nie je vytvorený programový plán.
    Na tento deň zatiaľ nie je vytvorený programový plán.
    Na tento deň zatiaľ nie je vytvorený programový plán.

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.