TopTip

Už čoskoro vo vysielaní
Rádio LUMEN od augusta aj v Novom Meste nad Váhom

Rádio LUMEN od augusta aj v Novom Meste nad Váhom FOTO: kostol Narodenia Panny Márie v Novom Meste nad Váhom

Od augusta 2018 vysiela Rádio LUMEN aj v Novom Meste nad Váhom a okolí na novej frekvencii 93,7 MHz. Do tamojšej farnosti vás pozývame v najbližšej relácii Lupa.

Dekan v Novom Meste nad Váhom, duchovný otec Blažej Čaputa, spolu so svojimi veriacimi predstaví bohatý duchovný život vo farnosti aj v našom vysielaní. K rádiám v stredu 7. novembra večer o 20:00 pozýva redaktor Ivo Novák.

 

Podobné články

Aktuálny program

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

Vaše úmysly 24.04.2019

  • Všeobecný úmysel apoštolátu modlitby na apríl: Za lekárov a humanitárnych pracovníkov, ktorí pomáhajú vo vojnových oblastiach a riskujú vlastné životy pre záchranu druhých
  • Úmysel KBS na apríl: Aby posolstvo veľkonočnej lásky naplnilo srdcia veriacich nádejou a dôverou v Božie Milosrdenstvo.
  • Chcete, aby sa za vás modlili kňazi v Rádiu LUMEN? Napíšte nám svoju prosbu na umysel@lumen.sk a my ju uverejníme na tomto mieste
Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.