TopTip

Už čoskoro vo vysielaní
Rok 2018 z pohľadu politológov

Rok 2018 z pohľadu politológov Ilustračná fotografia. Foto:Alma Onali/IPI

Vražda novinára píšuceho o kriminálnych činoch ľudí napojených na najvyššiu politiku, Róbert Fico skončil ako predseda vlády, zmeny na Ministerstve vnútra a po prvý raz v našej histórii väzba pre bývalých ministrov za ich výkon funkcie v minulosti. Na Slovensku sa v roku 2018 prihodilo mnoho významných udalostí na politickej scéne.

V relácii Zaostrené zosumarizujeme tento rok s komentátormi Jánom Baránkom a Róbertom Kotianom. Redaktor Ivo Novák vás pozýva počúvať na Silvestra o 11:00 predpoludním. 

 

Podobné články

Aktuálny program

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

Vaše úmysly 20.01.2019

  • Všeobecný úmysel apoštolátu modlitby na január: Za mladých, najmä z krajín Latinskej Ameriky, aby podľa príkladu Panny Márie odpovedali na Pánovo volanie a ohlasovali svetu evanjeliovú radosť.
  • Úmysel KBS na január: Aby svetové stretnutie mládeže v Paname bolo pre mladých povzbudením úprimne nasledovať svätých a blahoslavených.
  • Modlí sa o. Ján Sabol.
  • Za Božiu pomoc a zdravie pre Evičku a jej starkú. Majka
  • Za moje uzdravenie po úraze pravej ruky. Anna
Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.