TopTip

Slávnosť Sedembolestnej Panny Márie vo vysielaní

Slávnosť Sedembolestnej Panny Márie vo vysielaní

V tomto roku nás biskupi prosia, aby sme zvážili svoju účasť na Národnej púti v Šaštíne. Priamy prenos Rádia LUMEN vám prinesie atmosféru Šaštína k vám domov. 

Slávnosť našej národnej patrónky prinesie aj úpravy do utorkového vysielania Rádia LUMEN. Veríme, že spolu s nami strávite tento sviatočný deň vo výnimočnej atmosfére. Ponúkame vám niekoľko programových tipov:

6:00 - 10:30 Sviatočné ranné spojenie: V rannom vysielaní s Janou Ondrejkovou prinesieme úvahy a meditácie nad slávnosťou Sedembolestnej Panny Márie.

10:30 Emauzy – mimoriadny prenos: Celonárodná púť Slovenska k patrónke Slovenska – Sedembolestnej Panne Márii. Priamy prenos sv. omše z Baziliky Sedembolestnej Panny Márie v Šaštíne.
12:00 Anjel Pána
12:10 Hudobný aperitív: so zvučnou úctou ku Sv. Krížu a k 7-bolestnej Panne Márii. Chrámové piesne v podaní Zboru Bratislavského konzervatória, Zbor Tirnavia, sr.M.Natálie, Márie Eliášovej, Marka Vrábela, Zboru La Famiglia a mariánske na ľudovú nôtu s FS ŠARIŠAN.
13:00 Rozhlasová hra: Sedembolestná, autor: Alojz Čobej
14:00 Úcta k Sedembolestnej: Pohľad na vzťah slovenského národa k Božej Matke. 
15:00 Korunka Božieho milosrdenstva
15:15 Vyznania Panne Márii: Svedectvá abstinentov, bývalých alkoholikov, ľudí hľadajúcich i rozvedených, ktorí ju prosia o pomoc.  

Informácie o našom celodennom vysielaní nájdete v sekcii PROGRAM.

 

Podobné články

Počúvajte naživo

Aktuálny program

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.