TopTip

Stanislav Stolárik a Peter Beňo v priamych prenosoch zo Spišskej Kapituly

Stanislav Stolárik a Peter Beňo v priamych prenosoch zo Spišskej Kapituly biskup Ján Vojtaššák

V sídle Spišského biskupstva si pripomenú patróna katedrály, svätého Martina, a Božieho sluhu biskupa Jána Vojtaššáka, pri príležitosti výročia jeho narodenia (14. novembra).

Z Katedrály svätého Martina v Spišskej Kapitule odvysielame svätú omšu už vo štvrtok 11. novembra. Od 17:00 si v našom priamom prenose pripomenú patróna Spišskej diecézy a katedrály v Spišskej Kapitule - svätého Martina. 

Spravodajskú reláciu Infolumen preto odvysielame vo štvrtok 11. novembra mimoriadne až o 18:30, po skončení svätej omše. 

V sobotu 13. novembra si Spišská diecéze pripomenie mimoriadnym liturgickým slávením Pamätný deň narodenia biskupa Jána Vojtaššáka (14. november). Svätú omšu z Katedrály svätého Martina v Spišskej Kapitule bude celebrovať Mons. Peter Beňo, nitriansky pomocný biskup. Vysielame ju v priamom prenose v sobotu od 10:30.

Do vašej pozornosti dávame aj najbližšie vydanie relácie Pútnický víkend. V piatok 12. novembra o 16:30 vás redaktor Ivo Novák povedie útrobami katedrály, biskupstva a kňazského seminára, kde bude so svojimi hosťami sledovať dielo biskupa Jána Vojtaššáka. K mikrofónu si pozve aj Mons. Jána Kuboša, spišského diecézneho administrátora.

Podobné články

Počúvajte naživo

Aktuálny program

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

V prípade, že žijete v zahraničí napríklad projekt
Popular L-shaped masonry house project with a terrace and a hip roof.

Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.