TopTip

Už čoskoro vo vysielaní
Študentské šapitó: Ochotnícke divadlo

Študentské šapitó: Ochotnícke divadlo Foto z predstavenie Divadielka na stračej nôžke z Uňatína

Herectvo sa mnohým spája s doskami, ktoré znamenajú svet. Nemusíte však byť profesionálnymi hercami. Ak vás herectvo baví, môžete skúsiť ochotnícke divadlo. My vám jedno také predstavíme. Našimi hosťami budú členovia ochotníckeho divadla Na stračej nôžke z Uňatína.

Okrem toho zistíme, čo sa deje v Európskej únii, pozveme vás na zaujímavé podujatia a jeden z vás vyhrá CD. Počúvajte Študentské šapito v pondelok, 22. októbra o 20:00. Vysielajú Aďa a Ondrej.

Podobné články

Aktuálny program

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

Vaše úmysly 24.04.2019

  • Všeobecný úmysel apoštolátu modlitby na apríl: Za lekárov a humanitárnych pracovníkov, ktorí pomáhajú vo vojnových oblastiach a riskujú vlastné životy pre záchranu druhých
  • Úmysel KBS na apríl: Aby posolstvo veľkonočnej lásky naplnilo srdcia veriacich nádejou a dôverou v Božie Milosrdenstvo.
  • Chcete, aby sa za vás modlili kňazi v Rádiu LUMEN? Napíšte nám svoju prosbu na umysel@lumen.sk a my ju uverejníme na tomto mieste
Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.