TopTip

SÚŤAŽ: Nakúpte v e-shope za 20€ a vyhrajte pútnický zájazd!

SÚŤAŽ: Nakúpte v e-shope za 20€ a vyhrajte pútnický zájazd!

Za nákup v hodnote 20€ hráte o pútnický zájazd do Loreta, Assisi a Padovy. Naklikajte si svoj 20€ nákup na eshop.lumen.sk. Alebo objednávajte aj telefonicky na 0918 593 760.

Urobte si radosť so suvenírmi s logom Rádia LUMEN alebo správne naladený. Navyše, v našom e-shope ponúkame množstvo knižných noviniek, modlitebné sviece a darčeky pre deti. Našu ponuku neustále inovujeme o aktuálne novinky.

Nakúpte za minimálne 20€ a automaticky sa zaradíte do súťaže o atraktívny pútnický zájazd. Súťažiaci môže vyhrať 9-dňový zájazd do Talianska pre 1 osobu v hodnote  595€ od CK NOEtravel v termíne 27. 8. 2022 – 4. 9. 2022. Pobyt zahŕňa: 4-dňovú púť do Talianska (Assisi, Padova, Loreto) + 4-dňovú dovolenku pri mori na krásnej talianskej piesočnatej pláži v meste Cattolica, ktoré slúžilo ako miesto oddychu pre pútnikov putujúcich do Loreta. Ubytovanie s polpenziou v historickom hoteli s bazénom cca 15 min. pešo od historického centra Assisi a v hoteli priamo na piesočnatej pláži v meste Cattolica; odborného sprievodcu; tlmočenie; pobytovú taxa (daň); poistenie voči úpadku.

Svoj súťažný nákup môžete uskutočniť do 31. mája. Vyhodnotenie súťaže nás čaká 8. júna vo vysielaní Rádia LUMEN. Do súťaže budete zaradení aj po telefonickej objednávke alebo osobnom odbere na adrese Rádia LUMEN v Banskej Bystrici. 

Pozrite si našu pestru ponuku v e-shope TU.

Všeobecné podmienky súťaže nájdete TU.

Podobné články

Počúvajte naživo

Aktuálny program

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

V prípade, že žijete v zahraničí napríklad projekt
Casa de 4 habitaciones con buhardilla para una parcela estrecha.

Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.