TopTip

Už čoskoro vo vysielaní
SÚŤAŽ o najkrajšie vianočné prianie

SÚŤAŽ o najkrajšie vianočné prianie

Na záver adventu na Rádiu LUMEN súťažíme o najkrajšie vianočné prianie. Zapojte sa aj vy a inšpirujte ostatných originálnym vianočným želaním. 

Možno aj vy hľadáte priamo na štedrý deň inšpiráciu akou originálnou smskou, alebo e-mailom potešíte svojich blízkych počas nádherných vianočných chvíľ. A my vám v tom chceme pomôcť! Veríme, že tie najkrajšie vianočné priania viete vymyslieť práve vy, naši poslucháči. Napíšte nám svoje prianie a možno práve to vaše odmeníme v živom vysielaní na Štedrý deň ráno!

Ako sa do súťaže zapojiť?

Od pondelka 17.12. do nedele 23.12. (vrátane) nám môžete písať vianočné priania. Vaše prianie môže byť pre nás v Rádiu LUMEN, alebo môže byť adresované všeobecne komukoľvek. Možno práve to vaše prianie inšpiruje ostatných, a práve váš text prepošlú svojim blízkym vo vianočnej smske, či e-maile. Svoje priania môžete posielať od pondelka 17.12. na e-mailovú adresu vianoce@lumen.sk

Čo môžete vyhrať?

V rannom spojení na Štedrý deň 24.12. od 6:00 budeme postupne uverejňovať 9 najlepších a najoriginálnejších prianí, ktoré ste nám poslali. Odmenou vám bude knižka od Miroslava Sanigu - Čerenie duše a brožúrka Rady doktora Miku, ktorého dobre poznáte z nášho vysielania.

Kde uvidíme najlepšie priania zo súťaže?

9 najkrajších prianí nájde svoje miesto na Štedrý deň na našom webe lumen.sk. Budeme ich tam postupne uverejňovať počas ranného spojenia v pondelok 24.12. od 6:00 do 9:30, ktoré odvysiela dvojica moderátorov Ivo Novák a Pavol Jurčaga.

Podobné články

Aktuálny program

    Na tento deň zatiaľ nie je vytvorený programový plán.
    Na tento deň zatiaľ nie je vytvorený programový plán.
    Na tento deň zatiaľ nie je vytvorený programový plán.

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

Vaše úmysly 26.03.2019

  • Všeobecný úmysel apoštolátu modlitby na marec: Za kresťanské spoločenstvá, zvlášť za prenasledované, aby cítili Kristovu blízkosť a aby boli uznané ich práva.
  • Úmysel KBS na marec: Aby sme sa v Pôstnom období viac zjednocovali s Kristom trpiacim a potom aj osláveným.
  • Modlí sa o. Juraj Spuchľák, riaditeľ Rádia Lumen.
Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.