TopTip

Už čoskoro vo vysielaní
SÚŤAŽ o najkrajšie vianočné prianie

SÚŤAŽ o najkrajšie vianočné prianie

Na záver adventu na Rádiu LUMEN súťažíme o najkrajšie vianočné prianie. Zapojte sa aj vy a inšpirujte ostatných originálnym vianočným želaním. 

Možno aj vy hľadáte priamo na štedrý deň inšpiráciu akou originálnou smskou, alebo e-mailom potešíte svojich blízkych počas nádherných vianočných chvíľ. A my vám v tom chceme pomôcť! Veríme, že tie najkrajšie vianočné priania viete vymyslieť práve vy, naši poslucháči. Napíšte nám svoje prianie a možno práve to vaše odmeníme v živom vysielaní na Štedrý deň ráno!

Ako sa do súťaže zapojiť?

Od pondelka 17.12. do nedele 23.12. (vrátane) nám môžete písať vianočné priania. Vaše prianie môže byť pre nás v Rádiu LUMEN, alebo môže byť adresované všeobecne komukoľvek. Možno práve to vaše prianie inšpiruje ostatných, a práve váš text prepošlú svojim blízkym vo vianočnej smske, či e-maile. Svoje priania môžete posielať od pondelka 17.12. na e-mailovú adresu vianoce@lumen.sk

Čo môžete vyhrať?

V rannom spojení na Štedrý deň 24.12. od 6:00 budeme postupne uverejňovať 9 najlepších a najoriginálnejších prianí, ktoré ste nám poslali. Odmenou vám bude knižka od Miroslava Sanigu - Čerenie duše a brožúrka Rady doktora Miku, ktorého dobre poznáte z nášho vysielania.

Kde uvidíme najlepšie priania zo súťaže?

9 najkrajších prianí nájde svoje miesto na Štedrý deň na našom webe lumen.sk. Budeme ich tam postupne uverejňovať počas ranného spojenia v pondelok 24.12. od 6:00 do 9:30, ktoré odvysiela dvojica moderátorov Ivo Novák a Pavol Jurčaga.

Podobné články

Aktuálny program

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

Vaše úmysly 20.01.2019

  • Všeobecný úmysel apoštolátu modlitby na január: Za mladých, najmä z krajín Latinskej Ameriky, aby podľa príkladu Panny Márie odpovedali na Pánovo volanie a ohlasovali svetu evanjeliovú radosť.
  • Úmysel KBS na január: Aby svetové stretnutie mládeže v Paname bolo pre mladých povzbudením úprimne nasledovať svätých a blahoslavených.
  • Modlí sa o. Ján Sabol.
  • Za Božiu pomoc a zdravie pre Evičku a jej starkú. Majka
  • Za moje uzdravenie po úraze pravej ruky. Anna
Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.